UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zażalenie.

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Zażalenie.

Postprzez ixtlilto » 2004-05-31, 18:02

1. Gdzie pisać zażalenia/ uwagi odnoście pracy SSPŁ? na któym forum, hę?

2. Mam zażalenie do SS wydziałowego OiZ. Chciałabym SERDECZNIE podziękować za niepoinformowanie studentów o dzisiejszym zebraniu w sprawie stypendiów...
Ani na stronie wydziału; ani na stronie SSPŁ; ani nawet na żadnych drzwiach w Lodexie nie było najwet najmniejszej karteluszki informującej o tym!

Jak ten SS ma działać, jak normalni studenci sa poza czymkolwiek! I proszę mi nie mówić, że kartka była np. w dziekanacie; bo OiZ nie ma 15 budynków, żeby nie można było się do nich przejść i powiesić w każdym chociaż jednej informacji!
ixtlilto

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Maciej Lisiecki » 2004-05-31, 18:06

No fakt...KTOS sobie leci w kulki.....takie informacje powinny wisiec w najbardziej widocznym miejscu...A potem sie slyszy ze ktos jojczy z SS ze na zebraniu w sprawie X nie bylo w ogole zainteresowanych studentow. Za to na kazdym filarze na PŁ i kazdej tablicy ogloszen wisza plakaty "New Fresh Mint Sport Work USA Travel za jedyne 399$" albo reklamy kosmetykow damskich....Az sie potem trudno je zakleja reklamami imprez w Jokerze....Fuj Fuj...Gdzie tu sens gdzie logika ??
The Fiat and The Furious :)
Maciej Lisiecki

Lokalizacja: Stacja benzynowa na skrzyzowaniu z Torreviecha de Matuta do Vija El Rijos de Las Fuentes

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-05-31, 18:15

Nie mam pojęcia jak jest na OiZ ale muszę napisać że Rada na IPOŚu się stara i nie dość, że organizuje różne fajne imprezy to jeszcze o nich informuje za pomocą różnych plakatów - to się chwali.

P.S. pamięta ktoś WIPOŚową bitwę na śnieżki przed starym gmachem?
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Re: Zażalenie.

Postprzez ixtlilto » 2004-05-31, 20:45

ixtlilto napisał(a):
2. Mam zażalenie do SS wydziałowego OiZ. Chciałabym SERDECZNIE podziękować za niepoinformowanie studentów o dzisiejszym zebraniu w sprawie stypendiów...

Cofam podziękowania. :oops:
Okazało się, że to wykładowcy mieli poinformować o zebraniu... Niepotrzebnie oberwało się mojemu SS wydziałowemu
ixtlilto

Postprzez kuba de dred » 2004-06-01, 0:35

widze ze forum zdaje egzamin! Jak wasi/nasi reprezentanci nawalą w robocie, to ich tutaj będzie można d porządku doprowadzić! i bardzo dobrze! a swoją drogą bardzo mi miło, że nasze (tzn IPOS samorzadu) starania wyjścia do ludzi bywają odnotowane.

jakubwojcik@o2.pl
samorzad IPOS

jeszce z miesiąc to i ja się połapię w tych wszystkich opcjach forum i kolorach...
kuba de dred

Powrót do Hyde Park