UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Belfer Roku 2004 [do ZSP]

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Belfer Roku 2004 [do ZSP]

Postprzez ixtlilto » 2004-05-31, 20:49

"Samorząd Studencki PŁ wraz ze Zrzeszeniem Studentów Polskich zaprasza wszystkich studentów na galę podsumowującą konkurs BELFER ROKU 2004"

Ten tego... a kiedy były eliminacje?
ixtlilto

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Tomasz Gucio » 2004-05-31, 20:54

Hmm, tak jakby cały czas były... Chodzili ludzie z ZSP na wykłady i ankietowali. Na moim kierunku akurat byli i mało tego - udało im się nawet trafić na wykład z dość dużą frekwencją!
Tomasz Gucio
Emeryt Rady Studentów

Postprzez ixtlilto » 2004-05-31, 20:58

Do mnie nie trafili... mam żałować? :wink:
ixtlilto

Postprzez Tomasz Gucio » 2004-05-31, 21:15

Hehe, no cóż - trudno powiedzieć, takiej genialnej imprezy to chyba nie było. Ale ogólnie rzecz biorąc to pomysł rządzi i się pojutrze wybrać wypada.
Tomasz Gucio
Emeryt Rady Studentów

Postprzez Maciej Lisiecki » 2004-05-31, 22:13

A bedzie nagroda dla najbardziej zeschizowanego wykladowce na PŁ ?? Bo wtedy bym mial swoj typ :D
The Fiat and The Furious :)
Maciej Lisiecki

Lokalizacja: Stacja benzynowa na skrzyzowaniu z Torreviecha de Matuta do Vija El Rijos de Las Fuentes

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-05-31, 22:48

Jak to ma wyglądać? Tzn. będą wybierani zwycięzcy w poszczególnych kategoriach z całej PŁ czy dla każdego wydziału osobno? Pytam ponieważ mój wydział jest tak z 5 razy mniejszy od np. elektrycznego, który swoim Ziemniakiem pokona naszego uwielbianego niewątpliwie pana od Reaktorów.

pzdr
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Postprzez kuba kiedys dread » 2004-06-01, 0:59

i wlasnie dla tego wywalczylismy zeby glosy liczono proporcjonalnie do liczby studentow, wiec i naszym profesorom, bedzie można pewne rzeczy w ten delikatny sposób przekazać...

Duzy, a co powiesz na to, że jedna z 'ulubionych' prof juz nie wykłada u nas na pierwszym roku.....? do tego nie trzeba wcale akcji na skale calej politechniki... wystarczy dobry samorzad...
lepiej być znajomym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem
kuba kiedys dread

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-01, 2:10

Po tym, że użyłeś rodzaju żeńskiego wnioskuję, że masz na myśli prof. M. M. Nie wiem czy to dobrze, że już nie będzie wykładać ponieważ próby zaliczenia jej egzaminu niewątpliwie przyszykowały nas do znacznie cięższych przypadków jakie teraz nas czekają. Nowe roczniku bez przejścia przez to doznają większego niż my szoku na piątym i szóstym semestrze.
Ostatnio edytowano 2004-06-01, 10:34 przez Daniel Rurarz, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez Maciej Lisiecki » 2004-06-01, 7:54

Wszedzie jest jakis kwiat kurna jego w oko....U nas Ziemniak wiedzie prym ale jest mocno wspomagany przez Zenona P.Cz. Chociaz tu jest ciekawostka...Kto mial z Zenkiem wyklady na 2 semestrze ten wie jaka byla jazda z egzaminem...Zaliczylem go po roku...A teraz mam z nim zajecia i szczerze mowie ze TAKI koles !! Mily przyjemny i sympatyczny...Po prostu na pierwszym roku ma misje "Kill`em All" a potem przechodzi....
Maciej Lisiecki

Lokalizacja: Stacja benzynowa na skrzyzowaniu z Torreviecha de Matuta do Vija El Rijos de Las Fuentes

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-01, 10:41

Bez sensu jest temat pod tytułem "ja to mam najgorszego wykładowcę", w każdym razie takie przypadki z perspektywy czasu zaczynają się wydawać lightowe jak się trafi na większego świra i do tego niekoniecznie trzeba mieć ponownie zajęcia z tym wykładowcą, który nas gnębił parę semestrów wcześniej. Dla Kuby: nie uwierzysz, ale pani prof. M. prowadzi jeden wykład fakultatywny na ósmym semestrze i najwięcej ludzi się do niej zapisało, że nie wspomnę, że każdy by chciał u niej pisać magisterkę. Nie piszę tutaj, że nie zgadzam się z poczynaniami SS IPOŚ, może tak po kolei dałoby się powymieniać wykładowców na przyjemniejsze jednostki :D .
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez -LESiO- » 2004-06-01, 11:31

Też znam Plicha, sa tacy co miarke zaliczyli całkiem niedawno bedać na 6 semestrze a przedmoit z 3. Ja naszczęscie wyrobiłem sie w terminach i jakoś zaliczyłem ale uwarzam że śa lepsi artyści naprzykład może ktoś mi wytłumaczy w jaki sposób były sprawdzane prace z zaliczenia z Techniki Łączenia wyklad semstr czwarty skoro wszyscy rżneli równo słowo słowo z ksiązki a zaliczało 5 do 10% osób na termin.
mgr inż.
-LESiO-

Postprzez Maciej Lisiecki » 2004-06-01, 12:06

To samo bylo na Elektronice 5 sem....Kolo zrobil termin wszyscy zjechali rowno z jego wykladow ...sprawdzal nam prace przez 2,5 tyg po czym uwalil wiekszosc...i brak jest bo terminow juz nie bylo :)
Maciej Lisiecki

Postprzez -LESiO- » 2004-06-01, 12:17

A mnie sie udało na pierwszym terinie (po zerówce) ale wyniki i wpis dostałem w przed ostatni dzień sesji.
mgr inż.
-LESiO-

Postprzez Gość » 2004-06-01, 14:41

Psze Panstwa, ale problem lezy gdzie indziej!
Mysmy po szku pierwszego roku i pozniejszych poprawkach jeszcze lepszymi zalogantami, niestety sie przyzwyczaili do koszenia. A przeciez nie o to tu chodzi. O to zeby nas nauczyc.

takie proste rzeczy>
>nauczyciel powinien samemu umiec to co wyklada
>umiec to mniej wiecej przekazac studentom
i dopiero wtedy moze od nas tego wymagac i to minimum na ustawowych 3 terminach i 2 dodatkowych

A my po prostu o tym zapomnielismy. Juz o ilosci terminow nie wspomne. To tez jest zadanie dla samorzadow wydzialowych, z reszta od tego sie moja dzialalnosc zaczela. Taka mala motywacja do rozpoczecia dzialalnosci- ilosc terminow jest swieta i nam sie nalezy jak psu zupa. druga rzecz, \jezeli mnie idiota maglowal niepotrzebnie\ to ja sie postaram zeby nastepni mieli lepiej. Mamy fajnych, (starych i mlodych) wykladowcow, swietnych naukowcow - i ich samorzady wydzialowe powinny wskazywac dziekanom do przydzialenia wykladow. A juz na pewno ELIMINOWAC element szkodliwy.

Jak eliminowac? Otoz, pisac proste pisemka, kolesia nie bylo w godzinach konsultacji (jedno z gorszych przewinien - wierzcie mi), nie dal 3 terminow, niekonsekwentnie ocenia, robi ludziom wrzuty (sa belfrowie, co to lubia sobie skomentowac, pokrzyczec, czy inaczej ludzi poustawiac) a tego nie wolno.
zwykly student, starosta roku, pisze pisemko, ze cos takiego mialo miejsce i daje samorzadowi, a ten wali do dziekana. (z dziekanatu nazwisko poszkodowanego nie ma prawa wyj
Gość

Postprzez Gość » 2004-06-01, 14:43

sc. pare takich pisemek i po sprwaie. Wazne tylko jest zeby samorzad wiedzial jak jednoczesnie rozmawiac ze zwalczana osoba, zeby samemu sobie i studentom kichy nie narobic - a jest to bardzo proste. Jak to robic? Zapraszam do mnie po porady, heheh, ma sie ta praktyke...
Gość

Postprzez Gość » 2004-06-01, 14:44

ah, nie zalogowanym.
kuba byl dred jakubwojcik@o2.pl
krol SS IPOS
Gość

Postprzez Gość » 2004-06-01, 14:45

i pamietajcie! nikt nie pije dla przyjemnosci, tylko jak mus.
Gość

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-01, 14:52

Anonymous napisał(a):takie proste rzeczy>
>nauczyciel powinien samemu umiec to co wyklada
>umiec to mniej wiecej przekazac studentom
i dopiero wtedy moze od nas tego wymagac i to minimum na ustawowych 3 terminach i 2 dodatkowych

Kuba, rozumiem że już paru wykładowców wam się udało tak ustawić, ale przynajmniej na IPOŚu macie jeszcze dużo do roboty, nie chcę tu rzucać nazwiskami wykładowców, bo łatwo dojść kim jestem i mogę mieć problemy. Popytaj ludzi z 6 semestru procesówki co im leży na sercu, albo lepiej może sami się do Ciebie wybierzemy kiedyś i spróbujemy coś zrobić.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez ixtlilto » 2004-06-01, 18:34

Anonymous napisał(a):takie proste rzeczy nauczyciel powinien samemu umiec to co wyklada umiec to mniej wiecej przekazac studentom i dopiero wtedy moze od nas tego wymagac i to minimum na ustawowych 3 terminach i 2 dodatkowych

To znaczy, że w regulaminie jest możliwość 3 terminów i 2 poprawek? Czy 3 terminy w sesji i jeszcze 2 dodatkowe poza nią... bo się pogubiłam...
ixtlilto

Postprzez -LESiO- » 2004-06-03, 15:33

Byłbym rad gdyby ktoś umieścił gdzieś wyniki tej zabawy... mozebyc nawet krótko napisane na forum byle wiedzieć kto na jakim wydziale się wyróżnia...
mgr inż.
-LESiO-

Powrót do Hyde Park