UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Drukarka Zprinter310+

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Drukarka Zprinter310+

Postprzez juri » 2011-09-30, 13:33

Interesuję się tworzeniem modeli i projektowaniem prototypów. Chodzi mi m.in. o takie prototypy. Poszukuję informacji o oprogramowaniu z tym związanym oraz drukarce, np. Zprinter310 - czy ktoś może dysponuje jakimiś ciekawymi materiałami dydaktycznymi z tej dziedziny?
juri

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Drukarka Zprinter310+

Postprzez lightinside » 2011-10-19, 21:10

cos bylo na elektrodzie jakos www.elektroda.pl czy cos takiego nie kojaze co dokladnie cos w tym stylu jakies plan jak zlozyc rozne rzeczy ja z racji zaineresowan zwrocilam uwage na kostke do gitary;) :P ale bylo duzo roznych wiec moze akurat bedzie mam taka nadzieje zalaczam pozdrowienia
Pozdrawiam Zuzia
lightinside

Re: Drukarka Zprinter310+

Postprzez atari » 2011-10-19, 22:04

Tematyka jest ciekawa, więc możesz spróbować zainteresować koła naukowe, np PEMSSA na elektrycznym, czy jakieś inne np na mechanicznym. Może ktoś podejmie się budowy i uda się uzyskać finansowanie projektu przez uczelnię. Z tym, że całe przedsięwzięcie trwa, zwykle nie krócej niż rok.
I spend so much time in front of my computer, im starting to get monitor glow.
atari

Powrót do Hyde Park