UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Sklep sportowy z fajnym wyborem i cenami.

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Sklep sportowy z fajnym wyborem i cenami.

Postprzez klose-m » 2011-12-16, 15:38

Hej, jak w temacie, szukam niezłego sklepu sportowego, bo od allegro jakoś trzymam się na dystans, także czekam na propozycje, hej.
klose-m

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Sklep sportowy z fajnym wyborem i cenami.

Postprzez trim » 2011-12-27, 17:21

Widziałeś, zaglądałeś do sklepu Sarafis duży wybór niezłych ciuchów, rozejrzyj się i wybierz to co będzie Ciebie interesowało.
trim

Postprzez budy » 2014-05-25, 11:39

hej, a znacie takie portal gdzie mozna się umawiać z ludźmi na różne treningi razem, ja rozpocząłem przygodę z jazdą na rowerze a raczej z kolarstwem. Wiecie, cały dzień, duże dystanste, szybkie trasy. Szukam strny gdzie można się umówić z kimś z okolicy na takie treningi. Znacie jakaś taką?!

A w trakcie poszukiwań znalazłem też bardzo fajną stronę, gdzie mozna sobie znaleźć trenera indywidualnego: http://trenujmy.com może sobie skorzystam :roll:
rower da ci szczęście :)
budy

Postprzez han » 2014-11-14, 12:12

Fajne ceny to polecam jednak internet-zawsze jest najtaniej.
han

Postprzez kawka84 » 2015-04-01, 12:58

zależy czego szukasz, ja dresy zamawiałem z http://www.sportbazar.pl/produkty/dyscy ... sy,2,14050 , więc w tej kwestii mogę polecić, jak z innymi sprzętami to nie wiem, bo jeszcze takowych nie zamawiałem :) Co do dresów, to fajne marki w dobrych cenach, a przesyłka błysk ;)
kawka84

Powrót do Hyde Park