UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - PILNE

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - PILNE

Postprzez Ewelina7 » 2012-02-04, 1:45

„Zakrętki.info – pomagamy nie tylko przyrodzie…” to największa, ogólnopolska akcja, która prowadzona jest pod patronatem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Na czym polega? Zbieramy plastikowe zakrętki z produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych, posiadających oznaczenia PP, PE lub „trójkącik ze strzałek”. Wszystkie zebrane zakrętki trafiają do firm recyklingowych, które za skup surowca wpłacają określony ekwiwalent pieniężny, na subkonto niepełnosprawnego dziecka w Organizacjach Pożytku Publicznego.
Poszukujemy nowych koordynatorów, którzy będą chcieli wesprzeć nasze działania w określonych częściach Polski. Do zadań koordynatora należy m.in. organizacja miejsca zbiórki, pakowanie zakrętek, stały kontakt z podmiotami współpracującymi z naszą akcją w swoim regionie oraz koordynacja pracy wolontariuszy na podległym terenie.
Poszukujemy osób o wielkim sercu, które poprzez swoje proekologiczne działania (zbierając plastikowe zakrętki z różnych opakowań), jednocześnie chcą pomagać niepełnosprawnym dzieciom. Przyłącz się do nas jeśli masz otwarte serce, własne pomysły i siłę do pomocy innym. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą włączyć się do akcji, prosimy o kontakt drogą elektroniczną z naszym specjalistą ds. koordynatorów i punktów zbiórek: Małgorzatą Wróbel (gosia@zakretki.info) lub naszym małopolskim koordynatorem: Maciejem Gajosem (maciek@zakretki.info).
Aktualnie poszukujemy w trybie bardzo PILNYM osoby koordynującej akcję na terenie Łodzi lub okolic, gdyż nasz dotychczasowy koordynator jest zmuszony do rezygnacji z przyczyn losowych. Wszelkie informacje na temat całego przedsięwzięcia, uzyskać można na oficjalnej stronie internetowej http://www.zakretki.info. Można nas znaleźć także na Facebooku: https://www.facebook.com/zakretki.info.
Całość naszych działań to 100% wolontariat.
Ewelina7
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-02-04, 1:41

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - PILNE

Postprzez kazik28 » 2012-07-03, 23:37

Czy to prawda, że za każdą nakrętkę dostaje się 10 groszy? 10 groszy, oczywiście na wózek inwalidzki...
kazik28
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2012-07-03, 23:25


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość