UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Parkrun - cykliczny bezpłatny bieg na 5 km

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Parkrun - cykliczny bezpłatny bieg na 5 km

Postprzez Parkrun_lodz » 2013-07-10, 18:49

W Łodzi od końca czerwca 2012r. w Parku im. Poniatowskiego organizowany jest bieg na dystansie 5 km, który jest częścią światowej inicjatywy Parkrun. Jest to akcja organizowana w blisko 280 miejscach całego świata, a uczestniczy w niej ponad 360 tysięcy osób.

Aktualnie w Polsce bieg odbywa się regularnie w 7 lokalizacjach: Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, w których udział wzięło już blisko 2.600 osób.

A czym jest tak naprawdę Parkrun? Przede wszystkim to darmowy bieg na 5 km z pomiarem czasu! Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz biegać, czy jesteś zawodowym wyjadaczem. Można tutaj biegać z wózkiem (z dzieckiem), albo ze swoim czworonożnym przyjacielem. Nie ma limitu czasu, więc zawsze zdążysz dobiec do mety.

Aby wziąć udział w biegu należy jednorazowo zarejestrować się na stronie: http://www.parkrun.pl/rejestracja/registerpolandform wydrukować swój indywidualny kod uczestnika (najlepiej wsuwając go w jakąś oprawkę, choćby od identyfikatora) i po prostu przyjść ;)

Co miesiąc do wygrania nagrody rzeczowe ufundowane przez oficjalnego sponsora firmę Adidas. Parkrun to wspaniała rodzinna atmosfera, ale i sportowa rywalizacja. Tak po prostu wygląda ten bieg!

Zbiórka od godz. 8:45 przy wjeździe do Parku im. Poniatowskiego przy ulicy Inżynierskiej. Start biegu zawsze o godzinie 9:00.

Więcej informacji na stronach: http://www.facebook.com/parkrun.lodz oraz http://www.parkrun.pl/lodz Relacje z biegów dostępne są na ww. stronach oraz często w Gazecie Wyborczej i Dzienniku Łódzkim.

Oczywiście poza uczestnikami mile widziani są i kibice. Serdecznie zapraszam,

Jacek z ekipy Parkrun Łódź
Parkrun_lodz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-07-10, 18:47

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron