Strona 1 z 1

Naruto PBF

PostNapisane: 2013-07-14, 20:06
przez klaudia10113
Obrazek

Masz mnóstwo czasu, a nie wiesz co z nim zrobić? Wiele rzeczy się nudzi i szukasz nowych wrażeń? W takim razie serdecznie zapraszam cię w do NCW.
Ninja Clan Wars to PBF (play by forum) osadzony w klimatach Naruto. Gracz wciela się młodego ninja, którego tworzy od podstaw, wyznaczając mu jego cele życiowe i sposób w jaki będzie on do nich dążył. Fabuła opiera się na czasie kiedy, to nie istniały jeszcze ukryte wioski, więc nie ma mowy o testach na genina i innych tego typu sprawach.
Co do fabuły, to każda osoba, która zarejestruje się na forum ma do dyspozycji wiele, różnych możliwości kreowania własnej postaci. Możesz wybierać spośród technik, umiejętności, żywiołów czy też nawet broni jaką twoją postać będzie władać. Twoja postać może być wyrzutkiem czy też dołączyć do jednego z wielu klanów. Wszystko zależy od ciebie i twojej pomysłowości.
Co do samego forum, posiada ono naprawdę bardzo dobrze rozwiniętą mechanikę oraz wspaniałych użytkowników. Ci z pewnością pomogą ci wdrążyć się w fabułę.

Jeśli, więc jesteś zainteresowany dołączeniem do nas. Kliknij na poniższy baner, który przeniesie cię do naszego świata. Następnie wystarczy, że zarejestrujesz się i przeczytasz kilak poradników. W razie większych problemów pytaj nas, a z pewnością ci pomożemy.

<3 Serdecznie zapraszam <3
Obrazek