UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

[']['][']

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

[']['][']

Postprzez stiven666 » 2004-06-06, 15:03

stiven666

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-06, 16:07

Tym bardziej nie mogę się doczekać kiedy "sala bankietowa" zacznie funkcjonować. Jak tam ktoś mądrze skomentował ten artykuł w interii - nasi politycy bardziej są zajęci zapewnieniem bezpieczeństwa amerykanów w Iraku niż tym co się dzieje w tym poje..... kraju.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Postprzez -LESiO- » 2004-06-06, 17:25

No wlasnie kiedy ktoś zajmie sie tym aby ludzie w Polsce mogli czuc sie bezpiecznie. Ale skąd u nas więżniowie maja wieksze prawa i przywileje aniżeli pacjenci w szpitalach czy zwykli ludzie a nawt policja. Jestem zatym aby przywrucić kare smierci i naprawde surowe kary wiezienia, ale nie samą odsiadkę - prace publiczne (kopanie rowów, sprzątnie psich gówien i inna robota której nikt nie przyjmuje). Należałoby równiez w sposób jasny i klarowny (nawet żeby byli rozróżniani poprzez kolor munduru) rozgraniczyc prace i prawa policji (drogówka, prewencja, brygady antyterrorystyczne itp. itd.). Stworzyc jednostki na wzór ZOMO do walki z rozsierdzailym tłumem (dać im mozliwość używania ostrej amunicji) żeby na sam ich widok wszystkim odechciewało się walczyć i chuliganić. Są możliwości tylko nikomu z polityków sie nie chce bo póki co problem bezpośrednio ich nie dotyczy, przyjdzie nam czekac jak łomot spuszczą jakiemus synalkowi prominenta z rządu...
mgr inż.
-LESiO-

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-06, 22:21

Myślę, że to tylko kwestia czasu przy aktualnym podejściu tych co sprawują władzę na wszelkich szczeblach, żeby ponownie doszło do jakiejś tragedii w Łodzi.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez -LESiO- » 2004-06-06, 22:27

Dobrze by było gdyby ofiarą został ktoś z rządzących i przkonał sie czym naprawde śmierdzi życie wtedy moze ktoś wziął by sie za posprzątanie tych pseudo-ludzi
mgr inż.
-LESiO-

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-06, 23:20

Zobaczcie

popieram tego Pana!
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez scout » 2004-06-06, 23:27

:D:D:D Dobre... Jestem za :D:D:D
scout

Postprzez -LESiO- » 2004-06-07, 0:41

tez za jakos trzba obrzydzic tym patałachom takie zachowanie mogli by jeszce odchod zbierać w jakiś wymyślny sposób...
mgr inż.
-LESiO-

Postprzez Maciej Lisiecki » 2004-06-07, 11:39

Lesio napisał(a):No wlasnie kiedy ktoś zajmie sie tym aby ludzie w Polsce mogli czuc sie bezpiecznie. [ cut reszty]

Jasne lesio moze jeszcze dac im bombe jadrowa...ZOMO wroc !! Czy Ciebie.....Nie po to uciekalismy od komunizmu i likwidowalismy Zomowcow zeby teraz do tego powracac....W kazdej organizacji i grupie choc nie wiem jak porzadna by byla zawsze sie ktos zjawi ktory poczuje wladze i zacznie robic wieksza rzez niz sami oskarzeni...Troche pomyslunku....
A co do pracy "ktorych nikt nie chce" ...Ja moge kopac doly i sprzatac psie gowna jak chcesz....Tylko mi za to ZAPLAC jak trzeba....dasz 5 tys na miesiac i nie ma problemu...
Wiem ze zawsze po kazdej aferze jest wielkie HURA i zabij wszystkich ale nie ma co sie znizac do ich poziomu i robic specjalne przemeblowanie wszystkiego, wprowadzac terror bo to by sie odbilo i na nas wszystkich...Pomysl sobie jakbys kiedys poszedl pobiegac do parku wieczorem i natrafil taka grupe prewencji...Koles w dresie....TRZEBA LAC....biegnie ( znaczy od czegos ucieka bo cos odpier... ) TRZEBA LAC.....zreszta dres wieczorem <----Trzeba LAC!!!
Sie zirytowalem....
The Fiat and The Furious :)
Maciej Lisiecki

Lokalizacja: Stacja benzynowa na skrzyzowaniu z Torreviecha de Matuta do Vija El Rijos de Las Fuentes

Postprzez -LESiO- » 2004-06-07, 17:31

Nie bardzo mnie zrozumiałes bo mnie nie chodzi o zmiane ustroju czy przywrucenie zomo w takiej postaci jak było, ale żeby powstały jednostki specjalne które pojawiają się w ostateczności (juwenalia na lumumbowie na przykład, ochrona meczów) żeby na ich widok każdy się zastanowił że juz starczy bo za chwile może być źle. Nie wiem czy ty tego nie widzisz ale uzbrojone jednostki prewencji na dresach nie robia żadnego wrażenia. Może świadomość śmierci troche opanuje ten szalony motłoch. Pozatym powiem Ci jedno na juwenaliach jak ktoś bardzo chciał w odpowiednim momencie uciec i mogł jeszcze chodzic to napewno mógł bo gdy przyjechała policja cała siła i agresja zostala skierowana na nich a osoby postronne widząc co się swieci mogli uciekać ale wielu zostało na miejscu bo działo sie niezłe widowisko, wielu dalej siedziało przy stolikach, popijało browar i dennie gapiło sie na poczynania policji. I dziwić sie że nie da się uniknąć niewinnych ofiar.
mgr inż.
-LESiO-

Postprzez Maciej Lisiecki » 2004-06-07, 17:58

No to widzisz ze nie trzeba zaczynaj wszystkiego od "rzeznikow w imie prawa" bo to nie tylko ich wina....To tez jest wina ludzi ze nie maja wyobrazni. Oczywiscie ze powinny byc specjalne jednostki...ale sprawa ostrej amunicji juz jest przsadzona. Moim skromnym zdaniem gumowe kuleczki spokojnie wystarcza na wszelkie rozroby...
The Fiat and The Furious :)
Maciej Lisiecki

Lokalizacja: Stacja benzynowa na skrzyzowaniu z Torreviecha de Matuta do Vija El Rijos de Las Fuentes

Postprzez Daniel Rurarz » 2004-06-08, 10:46

Pewnie już większość z was już to przeczytała, a jak nie to spójrzcie
co dziś piszą na Onecie:

Śmierć studenta: Policja zwlekała z przyjazdem

Blisko pół godziny potrzebowali policjanci, by dotrzeć do umierającego studenta, pobitego w Lublinie w nocy z soboty na niedzielę.

Komendant Miejski Policji Ryszard Pachuta zarządził postępowanie wyjaśniające, dlaczego funkcjonariusze nie przyjechali na miejsce tragedii zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

Czynności są prowadzone wobec oficera dyżurnego, który miał służbę w nocy z soboty na niedzielę, gdy doszło do tragedii. Ma zostać między innymi wyjaśnione, dlaczego sam nie przyjął zgłoszenia, tylko połączył pobitego studenta z komisariatem. Na razie, policja tłumaczy, że poszkodowani nie potrafili precyzyjnie podać miejsca, więc radiowóz jeździł po okolicy.

W nocy z soboty na niedzielę, grupa pijanych młodych ludzi zaatakowała trzech studentów. Jednego z nich skatowali na śmierć. W sprawie zatrzymano 5 osób. Wszyscy są mieszkańcami Lublina w wieku od 19 do 24 lat. Dziś sąd ma zdecydować o ich tymczasowym aresztowaniu.

A oto link do newsa.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez -LESiO- » 2004-06-08, 22:42

Ale dzis mały ruch był na forum to pewno przez to że się długi weekend zbliża i duzo ludziów do domu se pojechała... zatem wszytskim którzy to jeszcze przeczytają MIŁEGO DŁUGIEGO WEEKENDU odpoczywajcie ile sie da...
mgr inż.
-LESiO-

Powrót do Hyde Park