UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

studenckie imprezowanie;)

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 20:46

mam nadzieje ze mnie wprowadzicie...nie zostawicie biednych sierotek na pastwe niepowodzenia i ominiecia najlepszych imprez...napewno sie spotkamy...a czym sobie zasluzylam na taki zaszczyt :?: :D
Anioleczekzgr

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 20:56

No wydajesz sie sympatyczna:) hehe i masz podobne zainteresowania, a po za tym jesteś koleżanką Specnaza:) A koledzy i koleżanki kogoś z V grupy są kolegami i koleżankami każdego członka V grupy
http://www.vgrupa.prv.pl ----- LIVE FAST, DIE YOUNG.
JOKER

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 20:59

miło !! :oops: brakuje mi słow... jestem poprostu... az mnie zatkało. to juz napewno sie kiedys spotkamy...przynajmniej raz bo nie odpuszzcze sobie zaimprezowania z wami...buziaki
Anioleczekzgr

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 21:03

hmmmm ja myślę ze na razie to sie nie skończy.... raz to sie idzie do komunii.
JOKER

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:05

wiem :P rozumiem ze na wkupne musze wniesc jakiegos literka czy to bedzie malo:>??hehhe lubie sie bawic ale ostatnio mialam malo okazji :( liczylam na to ze na studiach sobie odbije.. buziaki:*
Anioleczekzgr

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 21:10

Ale po litrze na czajnik?? dla każdego?? chyba wystarczy hehehe ;)
JOKER

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:13

heh moze w sumie bede po wyplacie to ktoz to wie :lol: a co do waszych egzaminow to wiem ze zaliczycie wy byscie nie dali rady no co ty :wink: buziaki:*
Anioleczekzgr

Postprzez (ze)BRO » 2007-08-04, 21:14

JOKER napisał(a):No wydajesz sie sympatyczna:) hehe i masz podobne zainteresowania, a po za tym jesteś koleżanką Specnaza:) A koledzy i koleżanki kogoś z V grupy są kolegami i koleżankami każdego członka V grupy

W sumie prawda, Doriana widziałem 2x na oczy a na 3ciej imprezie razem spalismy w jedym łózku za***ni. Jak sie obudziłem i zauważyłem ze spie w spodniach Brewy,a Dorian w Kkoszuli nocnej Brewy mamy to sie ładnie zdziwiłem...

Wógole dziwie sie ze nie powiesz kolezance jak wygladała ostatnia impreza w 918 i jak skończył adamus, ale juz...to wszystko nie jest takie rozowe jak wyglada na zdjeciach, poza tym po wczorajszej impreze mam cie dosc...
Zapraszamy na coś całkowicie nowego ;)

http://www.vgrupa.prv.pl
(ze)BRO

Postprzez echelon_ » 2007-08-04, 21:17

(ze)BRO napisał(a):Joker nie kłuc sie. Człowiek ,który całe życie spędza przed monitorem komputera, i dla którego forum jest całym życiem lepiej wie czy te fotki są "kretyńskie" czy nie. Dla niego pewni kazde zdjecie nie przedstawiające pleców osoby siędzącej przed komputerem jest "kretyńskie", o ile zdjęcie wogóle może być kretyńskie.

Ale zawsze moza się przeciez ustawić na miescie i wyjaśnic sobie jakies niedomówienia najstarszy sposobem świata...Tylk nie dzisiaj bo ten kac mnie zabil, ale od jutra moge jechac.

1. Widzę, że ekipa w podstawówce zamiast na polskim na imprezach siedziała.
2. Zdjęcie kretyńskie to IMHO jest takie gdzie widzę gościa który lansuje się albo na "c00l z10m4" albo na twardziela - nie w formie dowcipu a na serio.

JOKER napisał(a):No fakt. Widocznie kolega inaczej rozumie pojęcie "impreza". Gdy my pijemy i bawimy sie na całego, on może gra w kierki na kurniku albo w chińczyka. .....Albo w makao, nie wiem co jest teraz na topie.

No wybaczcie ale ja przed kompem i tak mniej krzywd zrobię niż wy! Nie zwalę sobie wątroby, nie stracę pieniędzy na alkohol i ew. NIE BĘDĘ NIEODPOWIEDZIALNIE, POD WPŁYWEM JEŹDZIŁ SAMOCHODEM NARAŻAJĄC SIEBIE I INNYCH!
P.S. Gram w trochę ambitniejsze gry, które często są bardziej skomplikowane niż przeciętna pijacka zabawa.

Anioleczekzgr napisał(a):okrutni jestescie ale coz fakt.. ja tam nie oceniam waszych imprez i fotek bo mi sie akurat podobaja i nie tylko mi.. obie z sista <blizniaczka> uwazamy ze macie fajna grupe..a po za tym same czasem sie tak bawimy jak wy :P tylko do tego trzeba miec towarzystwo a ten kto nigdy nie byl na porzadnej imprezie w fajnym gronie niestety uwaza pewne rzeczy za "kretynskie" a co egzaminu musicie go zdac.. chce miec fajnych starszych kolegow 8) a nie jakis zapalonych komputerowcow :lol:

Nie no! Ekipa super! Uzależnieni od alkoholu, którzy starają się być trendy, dżezi, sii, passe czy Bóg jeden wie jakie teraz macie określenia. Po postach i zdjęciach sądząc nie cenicie niczego bardziej niż wysokoprocentowych trunków. I coś jeszcze powiem. Moja najlepsza impreza to przypadkiem taka gdzie musiałem być absolutnie trzeźwy bo prowadziłem. "Dziwnym" trafem pamiętam również wszystko co działo się na imprezie. WY tym samym możecie się pochwalić, czy kumple wiedzą więcej od was?
Ostatnio edytowano 2007-08-04, 21:19 przez echelon_, łącznie edytowano 1 raz
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:19

heh hmm u mnie tez roznie wygladaly imprezy w LO a tak w ogole to znam adama bo i z nim i ze specem chodzilam do skool :P jak juz wspominalam nie boje sie niczego choc jak tak piszesz zaczynam sie obawiac :D musiales slodko wygladac w mamusinej koszuli :lol: buziaki dla ciebie rowniez :*
Anioleczekzgr

Postprzez echelon_ » 2007-08-04, 21:23

I na litość boską! Czy alkohol już tak wam mózg zeżarł, że nie możecie po ludzku pisać? 5 zdań jako jedno, bez znaków interpunkcyjnych i głupie zamienianie głosek :]
echelon_

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:27

ej nie musisz byc niegrzeczny :? kazdy pisze jak mu sie podoba i to jest tylko jego sprawa :) a skoro z ciebie taki cwaniaczek 8) ze oceniasz innych to moze ocen najpierw sam siebie taki z ciebie ideal ?? podsumowujesz wszystkich w kolo ale nie siebie.. kazdy bawi sie jak chce.. ty wolisz byc trzezwy inny moze woli impreze z wodka ty swiata nie zbawisz ale mozesz sie nie wtracac do innych zycia
Anioleczekzgr

Postprzez echelon_ » 2007-08-04, 21:36

Nie muszę być niegrzeczny, mogę, ale jestem. Każdy pisze jak mu się podoba? Masz rację ale twoje posty są nieczytelne. Jeśli chcesz pisać skool bo tak ci się podoba (jak dziecko neo?) to tak pisz ale używaj kropek, przecinków, buduj normalnie zdania to zobaczysz, że dużo lepiej to wygląda.
Nigdy nie powiedziałem, że jestem idealny. Nie chcę być idealny ale mam cele w tym, kim chciałbym zostać.
Każdy bawi się jak chce. Masz rację ale ostatnio przeczytałem jak pewien 18-latek, który od 2 tygodni miał prawo jazdy podwoził koleżanki. Dla niego była to zabawa. A jaki jest morał? On i jedna z pasażerek zeszli z tego świata a druga leży w szpitalu. Z samochodu nic nie zostało bo jechał dużo za szybko.
Nie neguję imprez z wódką ale neguję te gdzie ludzie upijają się w 3 dupy.
A dlaczego akurat was tak ostro potępiam? Bo za bardzo obnosicie się ze swoim "imprezowym" stylem.
echelon_

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:39

moze i nie buduje idealnych zdan ale tak mi wygodniej specjalnie dla ciebie zaczne uzywac kropek .... dobrze.. nie rozumiem o co ci chodzi ale coz moze dlatego ze ja inaczej patrze na swiat i nie chce patrzec na niego w inny spodob,...
Anioleczekzgr

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 21:41

Człowieku jak już nie masz sie czego czepiać to czepiasz sie interpunkcji, nie siedzę 10 min nad każdym postem i nie patrze czy jest dobrze napisany, po drugie to **uj cie boli moja wątroba oraz moje pieniądze. A co do tej twojej najlepszej imprezy to co to było? Twoje 5 urodziny?? Prowadziłeś resoraka??
Taaa i w ogóle kocham tych internatów którzy mają taaaak bardzo cięty jezyk na forach. Zawsze tak swoje opinie wyrażasz?? W "prawdziwym życiu" też?? Czy internet daje Ci takie poczucie że jesteś bezpieczny i możesz mówić co chcesz??
Rozumiem że może coś Ci sie nie podobać, ale są inne formy przekazu.
Ty w ogóle idź do sklepu i zobacz bo może Fallout 3 już jest!!!
JOKER

Postprzez (ze)BRO » 2007-08-04, 21:41

Ogolnie powiem tak:

Kiedys jak bedizesz mial powiedzmy 40 lat wspomnisz sobie studenckie czasy i bedziesz zachwycony tym ze jedyne co osiagnales jest 3000 postow na forum uczelni i 78 lvl w ulubionej grze...Ja wole z tych czasów zapamiętać ze bawiłem sie do utraty tchu i nawiązałem takie przyjazni jakich na czacie ,albo forum nie znajdziesz. Moze kiedys zrozumiesz ze pieniadze (jak to piszesz lans itd) to nie wszystko, że nie zdradza sie przyjaciół i nie dyma ich żon.

Ja wole żyć w pamięci moich znajomych, a nie w pamięci serwera forumowego komputera. Jak spotkamy sie za 15 lat to właczymy sobie bloga i powspominamy wpaniałe czasy zabawy i szaleństw i co bysmy teraz dali zeby tamte czasy wróciły.

zawsze mnie tez zastanawiało czy miałbys taka samą odwage na wyrażanie takich opinii, np mówiąc mi to prosto w twarz? Hm? Internet to błogosawiony wynalazek

(ze)BRO

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 21:45

(ze)BRO napisał(a):

Ja wole żyć w pamięci moich znajomych, a nie w pamięci serwera forumowego komputera. Jak spotkamy sie za 15 lat to właczymy sobie bloga i powspominamy wpaniałe czasy zabawy i szaleństw i co bysmy teraz dali zeby tamte czasy wróciły.

Nie no Żebro, wzruszyłem się.... to było piękne.
Ostatnio edytowano 2007-08-04, 21:48 przez JOKER, łącznie edytowano 1 raz
JOKER

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:47

widzisz wlasnie o to chodzi zeby cos zapamietac a nie tylko to ze do 4 byla nauka.. ma sie pamietac przyjaciol na zawsze.. i wiedziec ze nigdy nikt z tej paczki cie nie wydyma.. chlopaki chca miec pamiatke to zle ?? kazdy chce miec cos takiego dzieki czemu wroci choc ,myslami w te czasy gdy sie bawil i byl mlody..,.
Anioleczekzgr

Postprzez echelon_ » 2007-08-04, 21:51

Joker
1. Studniówka. Prowadziłem samochód.
2. No dowcip z Falloutem ci się udał. Ho Ho Ho! Normalnie dowcipy masz tak samo ostre jak życie towarzyskie.
(ze)BRO
1. Nie myślmy na razie co będzie za 20 lat.
2. Wiem, że pieniądze to nie wszystko.
3. Nie używam za często terminu przyjaciel bo to przereklamowane. Zresztą tak samo jak słowa kocham.
4. W pamięci przyjaciół? Jakiej pamięci skoro wszyscy leża schlani w 3 dupy i niczego nie pamiętają?
5. Jeśli chcesz wymienić poglądy to możemy oczywiście spotkać się na wydziale. Mi to rybka. A język mam dostatecznie wolny żeby zwracać ludziom uwagę np. na ulicy, że pewnych rzeczy się nie robi.
Anioleczekzgr
1. A jaką masz gwarancję, że cię NIE wydymają?
echelon_

Postprzez (ze)BRO » 2007-08-04, 21:54

echelon_ napisał(a):Joker
1. Studniówka. Prowadziłem samochód.
2. No dowcip z Falloutem ci się udał. Ho Ho Ho! Normalnie dowcipy masz tak samo ostre jak życie towarzyskie.
(ze)BRO
1. Nie myślmy na razie co będzie za 20 lat.
2. Wiem, że pieniądze to nie wszystko.
3. Nie używam za często terminu przyjaciel bo to przereklamowane. Zresztą tak samo jak słowa kocham.
4. W pamięci przyjaciół? Jakiej pamięci skoro wszyscy leża schlani w 3 dupy i niczego nie pamiętają?
5. Jeśli chcesz wymienić poglądy to możemy oczywiście spotkać się na wydziale. Mi to rybka. A język mam dostatecznie wolny żeby zwracać ludziom uwagę np. na ulicy, że pewnych rzeczy się nie robi.
Anioleczekzgr
1. A jaką masz gwarancję, że cię NIE wydymają?

Wiesz co? :) Współczuje ci :) Serialnie :)

ZAMYKAMY TEMAT!

Starczy tego. Leżacego sie nie kopie :)

(ze)BRO

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 21:55

echelon_ napisał(a):1. A jaką masz gwarancję, że cię NIE wydymają?

Hola, wolnego, z takim tekstem to nie wyrażasz swojej opini tylko jej ubliżasz. Jakby nie patrzeć to jest kobieta i mógłbyś sie troche hamować jednak. A ty w ogóle masz przyjaciół??Ale nie mówię o takich z forum których nigdy nie widziałeś.
JOKER

Postprzez JOKER » 2007-08-04, 21:57

Dobra Żebro, racja. bo kurna rodzice mi wrócili z wakacji, a ja siedze i pisze te g** warte posty. Ide z nimi pogadać. Ale powiem Ci że to jak mówiłeś o naszej przyjaźni było piękne. Naprawdę sie wzruszyłem.
JOKER

Postprzez Anioleczekzgr » 2007-08-04, 21:58

dziekuje JOKER za obrone... tez sadze ze powinnismy skonczyc ten temat
Anioleczekzgr

Postprzez echelon_ » 2007-08-04, 21:59

JOKER napisał(a):
echelon_ napisał(a):1. A jaką masz gwarancję, że cię NIE wydymają?

Hola, wolnego, z takim tekstem to nie wyrażasz swojej opini tylko jej ubliżasz. Jakby nie patrzeć to jest kobieta i mógłbyś sie troche hamować jednak. A ty w ogóle masz przyjaciół??Ale nie mówię o takich z forum których nigdy nie widziałeś.

Anioleczekzgr napisał(a):widzisz wlasnie o to chodzi zeby cos zapamietac a nie tylko to ze do 4 byla nauka.. ma sie pamietac przyjaciol na zawsze.. i wiedziec ze nigdy nikt z tej paczki cie nie wydyma.. chlopaki chca miec pamiatke to zle ?? kazdy chce miec cos takiego dzieki czemu wroci choc ,myslami w te czasy gdy sie bawil i byl mlody..,.

Z jej wypowiedzi zaczerpnąłem stwierdzenie "wydymać".
A ja współczucia nie potrzebuję. Dziękuje w każdym razie za troskę.
echelon_

Postprzez Szysiek » 2007-08-04, 22:04

Dla mnie tak dyskusja nie ma sensu i wogóle ten temat też. Zaczynacie się obrażać i tylko tyle, udowadniacie tym samym kim jesteście. Nie neguje tego typu imprez bo czasami sam lubie wypić i w dużych ilościach też. Ale jedyne co mi się nie podoba to to że Wy tak to nagłaśniacie, chwalicie się tym...żeby każdy wiedział ile kto wypił, czy to jest ważne?? to jest jakimś miernikiem?? Pozatym Waszym kolegą może być tylko osoba która musi pić z Wami?? Takie odniosłem wrażenie po postach pisanych przez Was. Nie chce wprowadzać niepotrzebnych kłótni, tak więc prosiłbym żeby nikt nie komentował mojego postu, ponieważ służy on tylko do wypowiedzenia własnego zdania na w/w temat... pozdrawiam tych pijących i niepijących też;)
i tak każdy skończy swój żywot w jednym miejscu:P
Szysiek
WRS EEIiA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park