UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

studenckie imprezowanie;)

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Postprzez echelon_ » 2007-08-04, 22:09

Więc nie skomentuję posta! Ale przyznam ci rację. :D
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Agatka » 2007-08-11, 21:16

echelon_ napisał(a):I na litość boską! Czy alkohol już tak wam mózg zeżarł, że nie możecie po ludzku pisać? 5 zdań jako jedno, bez znaków interpunkcyjnych i głupie zamienianie głosek :]

Sluchaj koles moze Ty sie pomyliles z Wydzialem i z kierunkiem, co??
Jak z Ciebie taki polonista, to wynocha na Uniwerek Lodzki, bo zajmujesz miejsce innym moze, ktorzy sie chcieli dostac na te studia?!?!!
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez Agatka » 2007-08-11, 21:26

echelon_ napisał(a):Nie muszę być niegrzeczny, mogę, ale jestem. Każdy pisze jak mu się podoba? Masz rację ale twoje posty są nieczytelne. Jeśli chcesz pisać skool bo tak ci się podoba (jak dziecko neo?) to tak pisz ale używaj kropek, przecinków, buduj normalnie zdania to zobaczysz, że dużo lepiej to wygląda.
Nigdy nie powiedziałem, że jestem idealny. Nie chcę być idealny ale mam cele w tym, kim chciałbym zostać.
Każdy bawi się jak chce. Masz rację ale ostatnio przeczytałem jak pewien 18-latek, który od 2 tygodni miał prawo jazdy podwoził koleżanki. Dla niego była to zabawa. A jaki jest morał? On i jedna z pasażerek zeszli z tego świata a druga leży w szpitalu. Z samochodu nic nie zostało bo jechał dużo za szybko.
Nie neguję imprez z wódką ale neguję te gdzie ludzie upijają się w 3 dupy.
A dlaczego akurat was tak ostro potępiam? Bo za bardzo obnosicie się ze swoim "imprezowym" stylem.

Kazdy ma taki styl, jaki chce miec. Jesli ktos zalewa sie w 3 dupy, to tylko i wylacznie jego sprawa, a nie Twoja. Wiesz, tym, ze ktos zginal w wypadku samochodowym to akurat sie nie wytlumaczysz. To zaden argument. Kazdy ma swoja godzine, minute, sekunde, czy dzien zapisany. Koledzy bawia sie, jak chce. Powiedzial ktos, ze wsiadaja za kierownice po pijaku? A moze Ty jakas Matka Teresa jestes?? Bez obrazy, ale swoje chore komenty zostaw dla siebie. Forum, jak forum. Owszem, kazdy moze sie wypowiadac jak chce i pisac, co lezy mu na sercu, ale jak masz tak krytykowac wszystkich wokolo, to moze lepiej zachowaj to dla siebie. Oooo....albo zacznij pisac pamietnik. Mysle, ze to bylaby dobra terapia dla Ciebie. Poza tym, moze Ty za malo imprezujesz i masz jakies kompleksy?? Zreszta, ja nie bede sie juz wypowiadac. Jak przezyjesz Polibude, tak jak ja ja przezylam, to wtedy porozmawiamy. Studia, dziecko kochane nie polegaja tylko na nauce.
Jak masz jakies "ale" do mnie teraz, to luzik. Mozesz wyrzucic mi, co chcesz - ja i tak zleje to.
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez echelon_ » 2007-08-11, 22:09

1. Piszę poprawnie bo mówię po polsku. W dzisiejszych czasach nie jest modne pisanie poprawnie a pisanie po angielsku. Ja mam tę modę głęboko...
2. Kocham IT i lepiej się czuję tutaj więc nie zrobię miejsca jakiemuś gościowi który dostanie się tutaj z 50 punktami i wyleci po 2 miesiącach.
3. Jeśli ktoś zalewa się w 3 dupy to faktycznie jego problem. Jeśli się tym chwali to już częściowo mój.
4. Jeśli ktoś ma na tym świecie 5 minut to niech nie odbiera przy okazji czyichś.
5. Bardziej wierzysz w przeznaczenie czy teorię chaosu?
6. Nie krytykuję wszystkich w około i nie robię tego tylko dla zasady.
7. Pamiętnika nigdy nie zacznę pisać bo to nie mój styl. Jeśli mam problem to wolę go rozwiązać a nie skryć się.
8. Masz rację, za mało imprezuję ale nie mam z tym związanych kompleksów.
9. To zdanie o nauce szczególnie mi się podoba. Kujonem to ja byłem ale w podstawówce.
10. Nie będę Ci wyrzucał bo nie o to w tym wszystkim mi chodzi. Mam tylko nadzieję, że tego nie olejesz bo starałem się Ciebie nie urazić.
11. O dalszą polemikę proszę przez PM.
echelon_

Postprzez Agatka » 2007-08-11, 23:43

echelon_ napisał(a):1. Piszę poprawnie bo mówię po polsku. W dzisiejszych czasach nie jest modne pisanie poprawnie a pisanie po angielsku. Ja mam tę modę głęboko...
2. Kocham IT i lepiej się czuję tutaj więc nie zrobię miejsca jakiemuś gościowi który dostanie się tutaj z 50 punktami i wyleci po 2 miesiącach.
3. Jeśli ktoś zalewa się w 3 dupy to faktycznie jego problem. Jeśli się tym chwali to już częściowo mój.
4. Jeśli ktoś ma na tym świecie 5 minut to niech nie odbiera przy okazji czyichś.
5. Bardziej wierzysz w przeznaczenie czy teorię chaosu?
6. Nie krytykuję wszystkich w około i nie robię tego tylko dla zasady.
7. Pamiętnika nigdy nie zacznę pisać bo to nie mój styl. Jeśli mam problem to wolę go rozwiązać a nie skryć się.
8. Masz rację, za mało imprezuję ale nie mam z tym związanych kompleksów.
9. To zdanie o nauce szczególnie mi się podoba. Kujonem to ja byłem ale w podstawówce.
10. Nie będę Ci wyrzucał bo nie o to w tym wszystkim mi chodzi. Mam tylko nadzieję, że tego nie olejesz bo starałem się Ciebie nie urazić.
11. O dalszą polemikę proszę przez PM.

Ad1. Nikt nie karze pisać Ci po angielsku, ale jeśli ktoś potrafi to czemu nie;
Ad2. Można mieć 50 punktów i dostać się i utrzymać się też można. Nie ma reguły, że jak ktoś ma bardzo dużo punktów, to się utrzyma. Znam kujonów, którzy chodzili ze mną do podstawówki i liceum i poszli na studia i wyłożyli się, a ludzie, którzy byli przeciętni i słabi - utrzymali się. Nie ma na to reguły. Ja musiałam zdawać egzaminy na Politechnikę. Zdałam i dostałam się. Uważam, że to najlepsza forma rekrutacji, gdyż egzaminy maturalne nie są porównywalne z egzaminami na studia;
Ad3. A co przeszkadza Tobie to chwalenie się? Przecież to nie Ty się chwalisz, że np. zalałeś się w 3 ... Może mieli powód, żeby się zalać :P
Ad4. Wypadki chodzą po ludziach. Możesz jechać z osobą spokojną i zginiesz, albo idąc przez ulicę, czy stojąc na przystanku. Na to także nie ma reguły;
Ad5. Jesteś filozofem z teorii, czy raczej w praktyce?
Ad6. Nie robisz tego "tylko dla zasady". Hmm.... a dlaczego jeszcze?
Ad7. No to może jakiś TOMIK będzie lepszy. Nikt nie karze Ci się zamykać w sobie, jak żółw w skorupie;
Ad8. A może są to pierwsze objawy kompleksów?
Ad9. Czasami wraca się do czasów z dzieciństwa :P
Ad10. Przeżyłam - spoko, ale nie wyżywaj się na ludziach, którzy sobie imprezują jak chcą i cieszą się z tego i nie krytykuj ich za to już więcej;
Ad11. Jeśli masz jakieś pytania może jeszcze, czy pretensje to również proszę przez PM.

KONIEC TEGO TEMATU!!!!
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez Puppeter » 2007-08-12, 1:11

*mlask* Dużo dobrej nienawiści... aż bym się włączył, ale się jakoś tak jałowo zrobiło. Dorzucę więc tylko do tematu swoje trzy grosze w postaci głosu poparcia dla alkoholizmu. Osobiście jednak wolę zapijać się winem - jakoś tak... symboliczniej się wtedy robi i wszyscy wkoło zaczynają mówić Gombrowiczem.
--
Tomasz Kaczmarczyk

"Programowanie jest jak stawianie katedry - budujesz, budujesz i budujesz, a potem modlisz się."
Puppeter

Postprzez Agatka » 2007-08-12, 1:16

:D dziękujemy za poparcie alkoholizmu :) hehe...
jakie wino lubisz?? :)
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez echelon_ » 2007-08-12, 1:49

Ja udzielę swojego poparcia dla piwka! Znakomicie pasuje do filmów i do chińszczyzny :P
echelon_

Postprzez Puppeter » 2007-08-12, 11:32

Agatka napisał(a):jakie wino lubisz?? :)

Naturalnie, że słodkie. Najłacniej łagodnie przyprawione i przyjemnie podgrzane. Mmm... Dobry alkohol. Jednak nie ma to jak nałogi.

Kwaśne wina (podobnie jak gorzkie piwo ;) ) są nie dla ludzi.
--
Tomasz Kaczmarczyk

"Programowanie jest jak stawianie katedry - budujesz, budujesz i budujesz, a potem modlisz się."
Puppeter

Postprzez Agatka » 2007-08-12, 12:30

echelon_ napisał(a):Ja udzielę swojego poparcia dla piwka! Znakomicie pasuje do filmów i do chińszczyzny :P

Piwko to swoją drogą :P To dodatek do mocniejszych trunków :P
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez Szysiek » 2007-08-12, 12:31

Puppeter napisał(a):

Naturalnie, że słodkie. Najłacniej łagodnie przyprawione i przyjemnie podgrzane. Mmm... Dobry alkohol. Jednak nie ma to jak nałogi.

a widział ktoś słodkie piwo?? :P bo ja nie, chyba że to jakaś nowość :D a pozatym student wypije wszystko :lol:
Szysiek
WRS EEIiA

Postprzez Agatka » 2007-08-12, 12:32

Puppeter napisał(a):

Wszystko da się przeżyć :P nawet te gorzkie piwa i kwaśne wina hehe... Jeśli tylko się chce, to żaden problem. :D
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez Agatka » 2007-08-12, 12:35

Szysiek napisał(a):
Puppeter napisał(a):

a widział ktoś słodkie piwo?? :P bo ja nie, chyba że to jakaś nowość :D a pozatym student wypije wszystko :lol:

Dokładnie, dla studenta nie ma żadnych przeszkód :D wypije wszystko. Heheh... mieszanki są najlepsze :P
Agatka
WRS BiNoŻ

Postprzez Puppeter » 2007-08-12, 13:20

Szysiek napisał(a):a widział ktoś słodkie piwo?? :P

Otóż właśnie. ;)
--
Tomasz Kaczmarczyk

Puppeter

Postprzez majorek » 2007-08-12, 14:34

Ja widzialem slodkie piwa, o ile mozna Freeq'a, redds'a nazwać piwem . .
a co do gorzkiego piwa, ta jedyne jakie jest naprawde gorzkie, to Porter:)
WEEIA Student
majorek

Postprzez Ewa Trzeciak » 2007-08-12, 14:38

majorek napisał(a):Ja widzialem slodkie piwa, o ile mozna Freeq'a, redds'a nazwać piwem . .

to nie jest piwo :wink:

i na takie produkty jest trafne określenie: profanacja piwa :wink:
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez majorek » 2007-08-13, 14:29

no to nie ma slodkich piw . . no chyba ze punktem odniesienia bedzie Porter:D
WEEIA Student
majorek

Postprzez wlodek » 2007-09-21, 9:11

głupi topic
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Lokalizacja: PŁ Mechaniczny, PRz Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Postprzez byczek123 » 2007-09-21, 9:39

jakie piwko najczęściej pijecie??

ja polecam Tatra mocna, Żywiec & Lech
byczek123

Postprzez wlodek » 2007-09-21, 9:45

wcale
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Postprzez macior » 2007-09-21, 10:36

Żubra ;]
macior

Postprzez thamian » 2007-09-21, 14:15

Żubr
kupujac Żubra wspierasz Białowieski Park Narodowy ;)
Obrazek Damian Zarębski
thamian

Postprzez wlodek » 2007-09-21, 14:30

wspierasz raczej grupe żywiec
wlodek

Postprzez butelka » 2007-09-21, 17:05

2 żubry i spokój:D
butelka
butelka

Postprzez Cheloni » 2007-09-21, 17:28

Żubr, Żywiec a najczęściej Heineken :D

Czytając wcześniejsze wypowiedzi stwierdziłam, że wiele osób musi się dowartościować na forum ....
Czy wiesz, co masz, czego chcesz, po co przyszedłeś tu...?
Cheloni

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park