UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

CIEKAWE MIEJSCA!!!

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

CIEKAWE MIEJSCA!!!

Postprzez byczek123 » 2007-08-31, 17:51

hej wymieniajcie miejsca w łodzi gdzie można dobrze zjeść, pobawić się miło spędzić czas, poprostu wszystkie miejsca gdzie sie bawią studenci:)

no to ja zaczynam "Futurysta" to jeden z najpopularniejszych klubów w Łodzi. Na niemal każdą imprezę
do klubu przychodzi kilkaset osób, które bawią się tańcząc przy najnowszych oraz starszych hitach lub razem ze znajomymi rozmawiają na wygodnych kanapach popijając zimne piwko.
byczek123

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: CIEKAWE MIEJSCA!!!

Postprzez (ze)BRO » 2007-08-31, 18:06

byczek123 napisał(a):

no to ja zaczynam "Futurysta" to jeden z najpopularniejszych klubów w Łodzi.

Najpopularniejszy STUDENCKI!!!!!!!!!!!!!!! A nie w ogóle!!!!!
Najpopularniejszy chyba jest Port West, mimo ze bylem tam tylko 1 raz, ale z tego co widzialem ludzi jest full. Z dużych klubów to jeszcze Viva, Nexus, Cube...Mniej popularnych jest zbyt duzo by wymieniac, juz lepiej podawac wg granej muzyki niz popularnosci...
Zapraszamy na coś całkowicie nowego ;)

http://www.vgrupa.prv.pl
(ze)BRO

Postprzez thamian » 2007-08-31, 18:13

mnie się wydaje, że największy tłok to w Fabryce :/
do posiedzenia super jest Lizard... ale piwo za 7 zeta? to nie na studencki budżet ;D
myślę, że największą popularnością cieszą się bramy przy Pietrynie oraz parkowe i osiedlowe ławki : P
Obrazek Damian Zarębski
thamian

Postprzez Aneta » 2007-08-31, 18:17

thamian napisał(a):do posiedzenia super jest Lizard... ale piwo za 7 zeta? to nie na studencki budżet ;D

jak ja tam ostatnio byłam to 9zł
w Kaliskiej też jest drogo

Nie wiecie czasem co z: Stereo Krogs :?:
Fajnie też było w Lokomotywie (jak była tam gdzie teraz jest Demode)
Aneta

Postprzez byczek123 » 2007-08-31, 18:27

a gdzie student może dobrze zjesc??

polecam pizze z Ottimo w klubie studenckim Underground naprawde bardzo dobra i w miare tania:) A i pobawić też tam się można, na dole gdzie jest dyskoteka. Jak ktoś lubi śpiewać zapraszam w czwartki na karaoke. świetna sprawa.
byczek123

Postprzez JOKER » 2007-08-31, 18:41

byczek123 napisał(a):a gdzie student może dobrze zjesc??

U babci
http://www.vgrupa.prv.pl ----- LIVE FAST, DIE YOUNG.
JOKER

Postprzez thamian » 2007-08-31, 18:50

Aneta napisał(a):
thamian napisał(a):do posiedzenia super jest Lizard... ale piwo za 7 zeta? to nie na studencki budżet ;D

w Kaliskiej też jest drogo

Nie wiecie czasem co z: Stereo Krogs :?:
Fajnie też było w Lokomotywie (jak była tam gdzie teraz jest Demode)

wszystko drożeje, przykra sprawa..
a Stereo mieli przenieść... i nic nie słychać żeby się udało.. :P
bywa ktoś w La Stradzie?
Obrazek Damian Zarębski
thamian

Postprzez Ewa Trzeciak » 2007-08-31, 20:19

byczek123 napisał(a):no to ja zaczynam "Futurysta" to jeden z najpopularniejszych klubów w Łodzi. Na niemal każdą imprezę
do klubu przychodzi kilkaset osób, które bawią się tańcząc przy najnowszych oraz starszych hitach lub razem ze znajomymi rozmawiają na wygodnych kanapach popijając zimne piwko..

byczek123 napisał(a):polecam pizze z Ottimo w klubie studenckim Underground naprawde bardzo dobra i w miare tania:) A i pobawić też tam się można, na dole gdzie jest dyskoteka. Jak ktoś lubi śpiewać zapraszam w czwartki na karaoke. świetna sprawa.

Byczek123, chyba Ci płacą za promocję klubów przy Aljach Politechniki :wink:
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez byczek123 » 2007-09-01, 2:06

oj chyba minie płacą....ale możesz napisać gdzie najchętniej spędzasz czas..................:) pozdr
byczek123

Postprzez Ewa Trzeciak » 2007-09-01, 8:18

byczek123 napisał(a):oj chyba minie płacą....ale możesz napisać gdzie najchętniej spędzasz czas..................:) pozdr

to złóż podanie, żeby Ci płącili, forumowicze Cię wesprzą :)

a ja wychodzę z założenia, że o wiele ważniejsze jest to, z kim, a nie gdzie :wink:
bo w dobrym towarzystwie najgorszy lokal staje się ok, a w zlym- ten najlepszy traci w nasyzch oczach :wink:
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez Szysiek » 2007-09-01, 12:05

ewka_t napisał(a):
byczek123 napisał(a):oj chyba minie płacą....ale możesz napisać gdzie najchętniej spędzasz czas..................:) pozdr

a ja wychodzę z założenia, że o wiele ważniejsze jest to, z kim, a nie gdzie :wink:
bo w dobrym towarzystwie najgorszy lokal staje się ok, a w zlym- ten najlepszy traci w nasyzch oczach :wink:

podpisuje się po tym obiema rękami, a niech będzie nawet nogami też :D nie ważne gdzie ważne z kim :wink:
Szysiek
WRS EEIiA

Postprzez wsz » 2007-09-01, 15:37

Ja polecam pub Anna na Tuwima przy Pietrynie. Istny relikt PRL-u. Piwo sprzeda ci pani w fartuchy w groszki, jak sie bardzo uprzesz to może ci je nawet przelać do szklanki. Obowiązuje tam całkowity zakaz palenia. Jest też szafa grająca z dużym wyborem kawałków dla każdego. Ogólnie pół dom - pół mordowania z rodzinną atmosferą i z pełnym przekrojem społeczeństwa - od karków, po emerytów i biznesmenów z laptopami. Czasem tylko ciężko tam się w bić, zawsze jest full ludzi.

Po drugie Kresowa na Narutowicza przy Pietrynie. Także mają szafę, dobre, tanie i czasem rzadko spotykane piwo. Specyficzny klimat, trochę metalowców, trochę młodzieży i trochę gości pod sześćdziesiątkę. Wybuchowe połączenie. Polecam.

Pub-Pijalnia na Kilińskiego między Jaracza i Narutowicza. Piwo z gwinta, komunistyczne boksy jak na stołówce, gdzie można sobie zapalić światło. Dużo miejscowych, ciężki klimat, ale ogólnie ok. Polecam w godzinach popołudniowych. Trzeba być twardym, żeby tam wejść wieczorem.
wsz

Postprzez butelka » 2007-09-11, 23:25

Najlepszy klub studencki to HILUŚ!!!, atak ogólnie w łodzi to bagdad cafe proponuje, albo la strade:)
butelka
butelka

Postprzez banan » 2007-09-11, 23:29

piano cafe..
"Polska jest jak dupa. Pośrodku tej dupy jest dziura. I ta dziura to jest właśnie Łódź..." :)
Aleja Gówniarzy
banan

Postprzez morva » 2007-09-16, 10:39

Fabryka, Pewex. ;)
morva

Postprzez Ewa Trzeciak » 2007-09-16, 11:23

Wiecie coś o niejakiej "Szafie'? Bo ja póko co słyszałam tylko od jednej osoby, i to w samych superlatywach, a ciekawi mnie, czy ktos jeszcze mógłby podzielić się swoim zdaniem na ten temat...
Oczywiście wiem, że najlepeij sprawdzić na własną rękę :wink:
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez cqt » 2007-09-16, 13:35

Studio 102, na przeciwko Łodzi Kaliskiej w bramie 102 na Piotrkowskiej. Ciepły klimat, dobra muzyka (często Jazz, Soul), piwo niestety 6 PLN.
cqt

Postprzez Sisska » 2007-09-16, 14:39

(ze)BRO napisał(a): Z dużych klubów to jeszcze Viva, Nexus, Cube...
Vivy to juz dawno nie ma... i ma tam byc jakies Heaven, ktrego wlascicielami beda wlasciciele Protectora ;)

niedlugo otwieraja Elektrownie na rynk w Manufakturze ;) aha i niech nikt nie pisze, ze to dyskoteka, a nie klub, bo tak naprawde klubow to w lodzi nie ma...

Aneta napisał(a):

tyskie czy tam zywiec jest za 7, a karlsber byl z miesiac temu za 9zl :)
Sisska

Postprzez cqt » 2007-09-16, 15:33

Sisska napisał(a):niedlugo otwieraja Elektrownie na rynk w Manufakturze ;)

Z tego co wiem to komornik wkroczył do Elektrowni, 300 tys długów, także nie spodziewajcie się szybkiego otwarcia...
cqt

Postprzez thamian » 2007-09-16, 15:56

ewka_t napisał(a):Wiecie coś o niejakiej "Szafie'? Bo ja póko co słyszałam tylko od jednej osoby, i to w samych superlatywach, a ciekawi mnie, czy ktos jeszcze mógłby podzielić się swoim zdaniem na ten temat...

bardzo przyjemne miejsce... troche niepozorne od zewnątrz.. wewnątrz przyjemny klimat, ciekawy wystrój, wygodne kanapy, dobra muzyka... fajne miejsce na czilałt
ja akurat tam byłem 2 razy na herbacie z kumpelą ;p całkiem dobra szarlotka była, a z glosnikow lecialo Oasis... :D alkoholi chyba nie brakuje, z tego co pamietam :)

ma dwa minusy:
- wentylacja... jak jest duzo palacych to troche zirytowac sie mozna...
- nigdy nie ma specjalnego ciasta gospodyni, nawet nie wiem co to za ciasto :(

mozesz tam smialo wpadac ze znajomymi ;)

o ile dobrze pamietam to jest na Rewolucji 1905 , kawaleczek od Piotrkowskiej po wschodniej stronie
Obrazek Damian Zarębski
thamian

Postprzez Sisska » 2007-09-16, 16:17

cqt napisał(a):
Sisska napisał(a):niedlugo otwieraja Elektrownie na rynk w Manufakturze ;)

Z tego co wiem to komornik wkroczył do Elektrowni, 300 tys długów, także nie spodziewajcie się szybkiego otwarcia...
taaaa w wyborczej pisali... pare razy juz przesuwali otwarcie elektrowni i ja sadze, ze mimo niby tej sprawy z komornikiem otwarcie elektrowni nastapi wczesniej niz pozniej 8)
Sisska

Postprzez Pech13 » 2007-09-16, 19:11

thamian napisał(a):
ewka_t napisał(a):Wiecie coś o niejakiej "Szafie'? Bo ja póko co słyszałam tylko od jednej osoby, i to w samych superlatywach, a ciekawi mnie, czy ktos jeszcze mógłby podzielić się swoim zdaniem na ten temat...

bardzo przyjemne miejsce... troche niepozorne od zewnątrz.. wewnątrz przyjemny klimat, ciekawy wystrój, wygodne kanapy, dobra muzyka... fajne miejsce na czilałt
ja akurat tam byłem 2 razy na herbacie z kumpelą ;p całkiem dobra szarlotka była, a z glosnikow lecialo Oasis... :D alkoholi chyba nie brakuje, z tego co pamietam :)

ma dwa minusy:
- wentylacja... jak jest duzo palacych to troche zirytowac sie mozna...
- nigdy nie ma specjalnego ciasta gospodyni, nawet nie wiem co to za ciasto :(

mozesz tam smialo wpadac ze znajomymi ;)

o ile dobrze pamietam to jest na Rewolucji 1905 , kawaleczek od Piotrkowskiej po wschodniej stronie

Polecam też to miejsce, ale niestety do listopada mają remont.
Pech13

Postprzez lagoon » 2007-09-16, 20:10

Ktos wie co z reaktywacja Gniazda Piratow...? Slyszalem cos o otworzeniu w nowym miejscu..
lagoon

Postprzez Ewa Trzeciak » 2007-09-16, 22:53

thamian, Pech13 - dziękuję za odpowiedzi :)
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez ahi_PL » 2007-09-23, 15:01

to ja jeszcze durzuce miejce, ktore ostatnio bardzo lubie: Rolling Stones, jest kawalek za wejsciem do funaberii patrzac od strony piotrkowskiej. Pub w angielskim klimatcie, dobry barman, dobra muzyka, dobre piwa :)
ahi_PL

Powrót do Hyde Park