UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Jakby ktos chcial to mozna zarobic KASKE:)

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Jakby ktos chcial to mozna zarobic KASKE:)

Postprzez japkool » 2007-09-30, 23:03

Rozpoczal sie jakis mega projekt..jak narazie nie jest wiadomo zbyt wiele..powoli robi sie w mediach o tym glosno..akacja trwa od 10 wrzesnia a juz zarejstowalo sie 48tys osob!!!..jedyne co trzeba zrobic to sie zarejstrowac -ponoc pierwsi zarobia najwiecej:)..wiec kto pierwszy ten lepszy..nic sie nie traci a mozna zyskac wiec warto sprobowac..acha i nie jest to zadne oszustwo, zadna piramida mam oficjalny mail od organizatora ktory rozwiewa wszelkie watpliwosci..ja sie zarejstrowalem i teraz POLCEAM

http://www.otwieramy.pl/?p=9250
japkool

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Jakby ktos chcial to mozna zarobic KASKE:)

Postprzez wikiyu » 2007-10-01, 21:37

japkool napisał(a):Rozpoczal sie jakis mega projekt..jak narazie nie jest wiadomo zbyt wiele..powoli robi sie w mediach o tym glosno..akacja trwa od 10 wrzesnia a juz zarejstowalo sie 48tys osob!!!..jedyne co trzeba zrobic to sie zarejstrowac -ponoc pierwsi zarobia najwiecej:)..wiec kto pierwszy ten lepszy..nic sie nie traci a mozna zyskac wiec warto sprobowac..acha i nie jest to zadne oszustwo, zadna piramida mam oficjalny mail od organizatora ktory rozwiewa wszelkie watpliwosci..ja sie zarejstrowalem i teraz POLCEAM

http://www.otwieramy.pl/?p=9250

google prawdę ci powie - słowa 'nie jest to żadne oszustwo' 'żadna piramida' i podobne możesz wsadzić między bajki niestety.
XMPP: wikiyu@jabberpl.org [to nie mail!]
wikiyu

Postprzez echelon_ » 2007-10-06, 14:18

Też się zarejestrowałem i muszę przyznać, że wygląda to jak jedna wielka ściema. Darowałem sobie to ponieważ nie wiadomo o co chodzi a jedynie oferują możliwość nabijania sobie punktów linkami takimi jak wyżej. Jednak jak punkty będą honorowane i co to jest za "rewolucja" nikt nie jest łaskaw powiedzieć.
Dla mnie jedna wielka ściema nie warta uwagi.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez wlodek » 2007-10-06, 19:48

chodzi o reklamy z google i kaske
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Lokalizacja: PŁ Mechaniczny, PRz Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Postprzez badzio » 2007-10-09, 8:24

I nawet wsrod studentow Politechniki znajda sie 'inteligenci' ktorzy wierza w piramidki. A ja sie pozniej dziwie skad sie biora przyglupy spamujacy grupy dyskusyjne
"Pan Bog pomaga tym, ktorzy potrafia pomoc sobie sami" - T. Jefferson
Obrazek
badzio

Powrót do Hyde Park