UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Prawybory w PŁ

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Na kogo zamierzasz głosować w najbliższych wyborach parlamentarnych?

PO
56
49%
PiS
16
14%
LiD
26
23%
Samoobrona
0
Brak głosów
LPR
1
1%
PSL
3
3%
inne
7
6%
nie wiem
5
4%

Liczba głosów : 114

Prawybory w PŁ

Postprzez barklu » 2007-10-07, 13:45

Na kogo zamierzasz głosować w najbliższych wyborach parlamentarnych?
Obrazek
barklu

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez zajcew » 2007-10-08, 14:57

Dodaj Partię Kobiet, bo w tych wyborach to też spore ugrupowanie.

Zaskakuje mnie, że jacyś studenci jednak na PiS głosują. A tak to się nikt nie chcę przyznać. :)
Obrazek
zajcew

Postprzez echelon_ » 2007-10-08, 15:17

Bo wiedzą, że wstyd i zostali by zlinczowani. Ja tam prędzej zagłosuję na każdą inną partię niż PiS :P
A tak przy okazji.
Kumpel przez pół roku mieszkał z dwoma agentami którzy za 2 tygodnie zagłosują na PiS bo twierdzą, że dzięki nim mamy 'dobrobyt'.
Szczerze mówiąc to nie wiem czy powinniśmy się śmiać czy płakać. No jak można głosować na ludzi którzy akcję: 'Zabierz babci dowód' traktują jako zamach na demokrację :?
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez zajcew » 2007-10-08, 15:42

Bo to jest zamach na demokrację :)
Obrazek
zajcew

Postprzez echelon_ » 2007-10-08, 16:00

OMG! Kolejny ;-)
echelon_

Postprzez smieszek88 » 2007-10-08, 16:22

i tak wygra PiS bo przed wyborami wyciagna jakies brudy na innych a po wyborach okaze sie ze to byla nieprawda
smieszek88

Postprzez manjakMiB » 2007-10-08, 17:16

Szczyt bezczelnośći: Zabrać babci dowód i zagłosować na PIS
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
manjakMiB

Postprzez barklu » 2007-10-08, 17:43

A ja nie rozumiem, jak ktoś przeciwny PiSowi może głosować na PO. Przecież POPiS jest bardzo prawdopodobny, i wiadomo że w takim wypadku PiS jako partia bardzej wyrazista "połknie" PO tak jak połknął LPR i Samoobronę. I pan J.K. będzie rządził jeśli nie jako premier, to "z tylnego siedzenia".

Ja tam glosuję na LiD, bo tylko on na pewno nie wesprze braci K.
Obrazek
barklu

Postprzez echelon_ » 2007-10-08, 17:48

barklu napisał(a):(...) Przecież POPiS jest bardzo prawdopodobny(...)

IMHO nie bardzo. Koalicja POPiS miała powstać już dwa lata temu i jakoś im nie wyszło. Chyba dlatego, że PiS jest bardziej skrajną partią prawicową a PO liberalną.

PS. Nie będę wrzucał jeszcze jednego posta ale w tym teście (link niżej) wyszło mi, że najbliżej moim poglądom jest PO. PiS pod końcem :P
Ostatnio edytowano 2007-10-08, 18:12 przez echelon_, łącznie edytowano 1 raz
echelon_

Postprzez Sisska » 2007-10-08, 17:50

wypelnijcie sobie tescik to moze bedziecie wiedzieli na kogo glosowac :D

http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.htm ... 855837.613
Sisska

Postprzez rob.mar » 2007-10-08, 18:25

ciekawe :) mi wyszlo ze nie powinienem glosowac na zadna partie bo zadne nie zgadza sie z moimi pogladami :shock: a tak na serio to glosuje tylko po to zeby wybrac mniejsze zlo , bo uważam ze wszystkich nalezalo by spuscic w tym samym klozecie :evil:
rob.mar

Postprzez Kraczek » 2007-10-08, 18:29

W sumie tak naprawde to nie ma na kogo zagłosowac. Mozna wybrac tylko mniejsze zło, a najgorszym złem moim zdaniem jest zwycieztwo pisu. Najwieksze szanse na pokonanie go ma PO, wiec swoj głos oddam im, majac nadzieje ze zawiążą koalicje z LiD'em. Bo dosc juz mam patrzenia na niedorozwinietych, tłamszonych w dziecinstwie, kartoflanych maminsynków :evil:
Kraczek

Postprzez zEFir_ » 2007-10-08, 18:58

---;
Ostatnio edytowano 2012-02-24, 1:55 przez zEFir_, łącznie edytowano 1 raz
zEFir_

Postprzez wlodek » 2007-10-08, 19:04

mi wyszła PO ale ze mnie piep****y liberał
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Lokalizacja: PŁ Mechaniczny, PRz Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Postprzez yasashisa » 2007-10-08, 19:26

mi sie podoba akcja zabierz babci dowód :D
i moze jeszcze "manipulacja młodszym rodzeństwem" (wymyślona w tym momencie)
nawet zamierzam pojechac do domu, babci schować gdzies dowód i paszport a z braciszkiem szczerze porozmawiac :)

edycja
z tego miejsca chciałam pozdrowić starszych kolegów mojego młodszego brata którzy mu wszystko donieśli... :twisted:
Ostatnio edytowano 2007-10-08, 23:08 przez yasashisa, łącznie edytowano 1 raz
yasashisa
WRS BiNoŻ

Postprzez wsz » 2007-10-08, 19:45

A ja zagłosuję już po raz drugi na PiS i się tego nie wstydzę. To dziwne, że większość młodych ludzi potencjalnie mogących zdobyć wyższe wykształcenie jest na tyle ślepa i naiwna żeby głosować na PO.

Powiedzcie mi jaki oni mają program? Bo oni nic o tym nie mówią i ich kampania polega jedynie na negowaniu wszystkie co robi PiS.

Prawda jest taka, że przez dwa lata byli najbardziej bezproduktywną opozycją, jaką można sobie wyobrazić, bo "Prezydenta Tuska" ugodziła porażka w wyborach.

Jeśli ktoś ceni sobie tradycję, ojczyznę i potrafi myśleć niezależnie, to jest skłonny zagłosować na PiS.

I jeszcze jedno. Zauważyłem to już dawno. Jedynie zwolennicy PO, tej jakże niezwykle liberalnej partii, otwarcie oczerniają ludzi z innych opcji politycznych. Spotkałem się wielokrotnie z tym, że zwolennicy PO drwili z wyborców PiSu, natomiast nigdy nie spotkałem pisowca, który szykanowałby wyborców PO. Taka jest właśnie różnica między tymi opcjami politycznymi.

STOP KOMUNOLIBERAłOM
wsz

Postprzez smieszek88 » 2007-10-08, 20:00

wsz z jakiej ty sie choinki urwales nie slyszales tekstu kaczora: "spieprzaj dziadu" jak wodz sie tak wyraza to nie jest zbyt dobrze

pis przez te 2 lata rzadzenia nie zrobil praktycznie nic dobego: mialo by tanie panstwo a na dzien dobry wymienili sobie samochody, zmniejszyli bezrobocie jak powiekszyli administracje, ktora mieli zmniejszyc i wiele osob wyjechalo z kraju

w tesciku:
Platforma Obywatelska - 90% zbieżnych odpowiedzi
i wszystko jasne
Ostatnio edytowano 2007-10-08, 20:13 przez smieszek88, łącznie edytowano 1 raz
smieszek88

Postprzez echelon_ » 2007-10-08, 20:02

wsz napisał(a):A ja zagłosuję już po raz drugi na PiS i się tego nie wstydzę. To dziwne, że większość młodych ludzi potencjalnie mogących zdobyć wyższe wykształcenie jest na tyle ślepa i naiwna żeby głosować na PO.
Przeprasza, czy PO blokuje możliwość zdobycia wyższego wykształcenia? Nie rozumiem tego zdania :/
wsz napisał(a):Powiedzcie mi jaki oni mają program? Bo oni nic o tym nie mówią i ich kampania polega jedynie na negowaniu wszystkie co robi PiS.

Za to PiS ma 3 mln mieszkań których nie buduje bo woli zlustrować wszystkich na lewo i prawo :P
wsz napisał(a):Prawda jest taka, że przez dwa lata byli najbardziej bezproduktywną opozycją, jaką można sobie wyobrazić, bo "Prezydenta Tuska" ugodziła porażka w wyborach.
No faktycznie w opozycji lepszy jest Lepper który wywala zboże albo Janowski który robi sobie biegi przełajowe :P
wsz napisał(a):Jeśli ktoś ceni sobie tradycję, ojczyznę i potrafi myśleć niezależnie, to jest skłonny zagłosować na PiS.
Tradycjaa? Tiaa... Nie ma to jak obchodzić święta narodowe przy defiladzie Leopardów i T-72 :P Ech... PiS za bardzo koncentruje się na tym co było a nie na tym co jest.
wsz napisał(a):I jeszcze jedno. Zauważyłem to już dawno. Jedynie zwolennicy PO, tej jakże niezwykle liberalnej partii, otwarcie oczerniają ludzi z innych opcji politycznych. Spotkałem się wielokrotnie z tym, że zwolennicy PO drwili z wyborców PiSu, natomiast nigdy nie spotkałem pisowca, który szykanowałby wyborców PO. Taka jest właśnie różnica między tymi opcjami politycznymi.
Drwię z tych co głosują ślepo na PiS! PiS też drwi z PO :P
wsz napisał(a):STOP KOMUNOLIBERAłOM

Super Partia Ku***o! :D
(przepraszam za te ostatnie słowa)
echelon_

Postprzez Kraczek » 2007-10-08, 20:06

wsz napisał(a):
Powiedzcie mi jaki oni mają program? Bo oni nic o tym nie mówią i ich kampania polega jedynie na negowaniu wszystkie co robi PiS.

Dla mnie pis nie zrobil nic dobrego, wiec kazde zanegowanie tego jest dla mnie sensowna opcją.
Przykłady
-Wprowadzenie masowej cenzury jest sprawka PiS'u (np Radio Bis)
-zaostrzenie kar za narkotyki tez (a wiadomo godzi to w ziomkow z osiedla jarajacych blanta a nie w prawdziwych przestepców)
-lizanie dupy rydzykowi za poparcie moherów
-popsucie MEN'u przez giertycha
-wybierajac PiS wybierasz LPR i Samoobronę (kaczki zarzekały sie ze z takimi ludzmi nigdy nie beda wspolnie rzadzic, a jak to sie skonczylo to wszyscy wiemy)
-jedna z kaczek mówila ze jak jego brat zostanie prezydentem to on nigdy nie zostanie premierem bo to sytuacja nie do zaakceptowania politycznie
-dla kraju liczy sie przyszłosc, nie przeszlosc. A oprocz rozkopania archiwów PiS przez 2 lata nie zrobil nic.
dłuuuuuugo by wymieniac co jeszcze zlego zrobili

a wiecie ze jarek k. oddaje pieniadze matce ? nie utrzymuje sie samodzielnie.
Kraczek

Postprzez echelon_ » 2007-10-08, 22:33

WSZ - masz tu swoją demokrację!
http://wiadomosci.onet.pl/1620127,,item.html
echelon_

Postprzez wlodek » 2007-10-08, 22:42

stary przedcież to była grożba karalna według kodeksu karnego ścigana z urzędu
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Postprzez Qbs » 2007-10-08, 22:55

A to ciekawe, teście wyszło mi, że mam głosować na PiS, i tak też zamierzałem zrobić. Zreszta jeśli chodzi o wybory dwa lata temu to również moj głos poleciał na te paritę, i mam odwage sie do tego przyznać. Wkurza mnie, że wiekszość ślepo zapatrzona w służalcze gazety i telewizję popiera durnego Tuska i jego dziwną partię. Wiekszość z wyborców PO głosuję tak jak im społeczeństwo narzuca. Jest nagonka na PiS i wstyd być za kimś innym (śmieszne). A mnie nie ma w tym szeregu i mam swoje odmienne zdanie, opinię którą wyrobiłem sobie sam!
Obrazek
Qbs

Postprzez manjakMiB » 2007-10-08, 23:20

wlodek napisał(a):stary przedcież to była grożba karalna według kodeksu karnego ścigana z urzędu

grożba za to że napisał że odstrzeli kaczki? to ja napisze że sie zaczał sezon na lisy i mnie zaraz miłośnicy Słomyibrony i Liga Polskich Roman-tyków dopadnie że to jakas grożba? Poza tym jest różnica między grożbą a żartem...
a swoją drogą...czytałeś dokładnie?
nie skarżą chłopaka za grożbe a za zamieszanie... powinni skarżyć imbecyla który doniósł... To wolny kraj...Napisze że premier to ciota bo sobie baby nie umie znaleźć to mają mnie zamknąć za obraze rządu?? czy za złamanie tajemnicy państwowej?

Qbs napisał(a):wiekszość ślepo zapatrzona w służalcze gazety i telewizję popiera durnego Tuska i jego dziwną partię. Wiekszość z wyborców PO głosuję tak jak im społeczeństwo narzuca. Jest nagonka na PiS i wstyd być za kimś innym (śmieszne). A mnie nie ma w tym szeregu i mam swoje odmienne zdanie, opinię którą wyrobiłem sobie sam!

Służalcze gazety i telewizja to: Nasz dziennik, TVP, TV Trwam.. jakoś żadna na usługach PO
Żeby nie było nie głosuje na PO i nie głosuje na PiS !! Bo oni sie niczym nie różnią!! Jeden szczeka na drugiego ! A tak naprawde prawie wszystkie sukcesy jakie sobie przypisuje PiS to działalność rządu lewicy !! Tak tak pisorki...Tylko wszelkie skutki są dopiero teraz. A co zrobił PiS?? Zepsuł stosunki z Niemcami, z Rosją? Zamiast taniego państwa mamy drogie rządy. I co z tego że teraz są podwyżki dla lekarzy skoro to za rządu pisiorków upadło mnóstwo szpitali. Bezrobocie zmalało, bo wiekszość pracuje za granicą, bo tu im sie nie opłaca. A 3mln mieszkań??... po tych co wyjechali chyba... Aaaa i jeszcze jedno...skąd takie duże poparcie studentów dla partii która planuje zmiany aby studia były płatne??Aa albo jakby było mało...większość POwców klnie na podatki Zyty G..... a czy Wy wogóle wiecie że ona realizuje program jaki stworzyło PO?
Kaczyński Tusk to wielcy karierowicze, "nie ważne z kim wazne żeby przy korycie". Jedyne słuszne rządy to rzady LiD. tak tak..zaraz pewno usłysze że to komuchy a każdy urodzony przed 1989r współpracował z SB....(a kto chce to już sie dowiedział jakie były czasy i z jakich powodów ludzie podpisywali lojalki) Komuchy? Jak znacie historie to wiecie że żaden z członków PZPR nie miał teczki, bo dbano o wizerunek partii, żeby w razie czego partia była czysta. Zaraz przeczytam że Kwaśniewski to pijak....to ja pytam...A czy Wy nie pijecie? (to retoryczne jakby ktoś niezałapał)
Ostatnio edytowano 2007-10-08, 23:35 przez manjakMiB, łącznie edytowano 1 raz
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
manjakMiB

Postprzez wlodek » 2007-10-08, 23:30

za obraze jego godnosci osbistej.. Swoją droga nie podoba mi się że obrażasz premiera. Prosze moderatora o zmiane poprzedniej wypowiedzi albo samego forumowicza,
wlodek

Postprzez manjakMiB » 2007-10-08, 23:38

wlodek napisał(a):Prosze moderatora o zmiane poprzedniej wypowiedzi albo samego forumowicza,

To sie nazywa demokracja w Polsce. Moja wypowiedź rani Twoje przekonania polityczne. Natomiast moderator usuwając moją wypowiedź złamie moją konstytucyjną wolność do swobody wypowiedzi na forum publicznych.... To się w dawnych czasach nazywała CENZURĄ....
manjakMiB

Następna strona

Powrót do Hyde Park