UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

aktywoaliście kiedyś windowsa przez telefon>>?? zgroza

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

aktywoaliście kiedyś windowsa przez telefon>>?? zgroza

Postprzez wlodek » 2007-10-15, 20:38

jw
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Lokalizacja: PŁ Mechaniczny, PRz Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez manjakMiB » 2007-10-15, 21:09

aha...wyrazy współczucia
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
manjakMiB

Postprzez wlodek » 2007-10-15, 21:11

no podaj 48-cyfrowy kod a nastepnie zakoncz #
,,Powiedz mi-a zapomnę.Pokaż-a zapamiętam.Pozwól wziąć udział-a zrozumiem" Konfucjusz.
wlodek

Lokalizacja: PŁ Mechaniczny, PRz Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Postprzez balci » 2007-10-15, 22:19

Ja aktywowałem i z tego co pamiętam to dyktowałem kod typowi z biura, po czym on przedyktował mi mój ;)
.:..: ..: :.: .: ... ::.. :... .: .:.. :.:. . .:. ::.. .: :.:
balci

Postprzez Michalo » 2007-10-15, 22:41

zgadza sie, wygodniej aktywowac przez internet ale dobrze ze mozliwosc aktywacji telefonicznej istnieje.

Oczywiscie inne pytanie: po co wprowadzac takie aktywacje i utruwac zycie uzytkownikom jezeli pirat "kupi" od razu windowsa z wylaczona funkcja koniecznej aktywacji?
Michalo

Postprzez root » 2007-10-16, 6:36

Michalo napisał(a):zgadza sie, wygodniej aktywowac przez internet ale dobrze ze mozliwosc aktywacji telefonicznej istnieje.

Oczywiscie inne pytanie: po co wprowadzac takie aktywacje i utruwac zycie uzytkownikom jezeli pirat "kupi" od razu windowsa z wylaczona funkcja koniecznej aktywacji?

bo to wyraz troski o uzytkownika ze strony mikromiekkiej firmy :P

tak samo jak instalacja xpka wiecej razy niz to przewidzial ms wyklucza aktywacje via net... :P
Po wciąż to nowych dworach
Pętamy się nie w porę;
Kochamy się w honorach,
Nie znamy się z honorem.

JK
root

Powrót do Hyde Park