Strona 1 z 1

Rekrutacja do Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Łódź

PostNapisane: 2008-10-20, 23:07
przez Piotro
Europejskie Forum Studentów AEGEE – Łódź (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe) zaprasza wszystkich studentów chcących aktywnie spędzać czas na studiach. AEGEE [czyt. aeże] jest największą, interdyscyplinarną organizacją zrzeszającą ponad 15.000 studentów wszystkich kierunków, z całej Europy. Organizacja powstała w 1985 roku z myślą o studentach, którzy pragną rozwijać swoje pasje i podnosić kwalifikacje.

AEGEE każdego roku realizuje szereg projektów o wszechstronnej tematyce. Przede wszystkim skupia się na promowaniu idei zjednoczonej Europy, wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami różnych krajów oraz budowaniu otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa, realizowanych w czterech głównych obszarach działania, do których należą: szkolnictwo wyższe, aktywne obywatelstwo europejskie, pokój i bezpieczeństwo, wymiany międzykulturowe.
Członkostwo w Europejskim Forum Studentów gwarantuje możliwość udziału w licznych szkoleniach, kursach, wyjazdach w ramach wymiany studenckiej, letnich obozach językowych, tzw. Summer Universities i innych imprezach w międzynarodowym środowisku.
W ramach wewnętrznych programów AEGEE, każdy członek ma również szansę zawierać ciekawe znajomości podróżując po całej Europie za niewielkie pieniądze.

Wszelkie szczegóły oraz formularz rekrutacyjny na stronie http://www.aegeelodz.pl
Ponadto 22 października br. (godz. 19) odbędzie się spotkanie informacyjne na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (Łódź, ul. Matejki 22/26, p. 213).


ObrazekObrazek