UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

SYLWESTER 2008 Praga Paryż Amsterdam

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

SYLWESTER 2008 Praga Paryż Amsterdam

Postprzez MasterTur » 2008-10-28, 16:48

www.mastertur.pl

SYLWESTROWY WYJAZD DO PARYŻA

od 28 grudnia 2008 r. do 3 stycznia 2009 r.

Studenckie Biuro Turystyki „MASTER TUR” przy współpracy z Biurem Podróży "POLONIA" z Wieruszowa oraz z Samorządami Studenckimi Uczelni w Lublinie, Krakowie, Warszawie i Rzeszowie zaprasza na sylwestrowy wyjazd do ParyżaProgram wyjazdu

I dzień (28 grudzień, niedziela)
Zbiórka uczestników i wyjazd; Lublina 16.00 (ul. Radziszewskiego, pod Chatką Żaka), Stalowa Wola 18.00 (przed dworcem PKS), Rzeszów 20.00 (przed dworcem PKP), Kraków 23.00 (plac Matejki), Katowice 0.30 (dworzec PKP), Gliwice (Miasteczko PŚ). Postoje na trasie na posiłek (indywidualnie).

II dzień PRAGA (29 grudzień, poniedziałek)
Przekroczenie granicy Kudowa / Nachod. Poranna toaleta przed Pragą (możliwość skorzystania z prysznica – odpłatnie około 50 Koron Czeskich), czas na posiłek i odpoczynek. Przyjazd do Pragi w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie stolicy Czech z licencjonowanym przewodnikiem: kompleks Hradczan (zamek, Katedra św. Wita, Pałac Prezydencki). Ponadto w programie zwiedzanie praskiej Lorety, Małej Strany, kościoła św. Mikołaja, Mostu Karola, starówki z pomnikiem Husa, wieża zegarowa, czas wolny. Przejazd metrem do dzielnicy Zlicin. Zakupy w hipermarkecie Tesco, czas wolny na toaletę i posiłek. Wyjazd z Pragi w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Czechy, Niemcy, Francję (Pilzno, Rozvadov, Nurnberg, Sarbrucken, Reims około 1100 km).

III dzień PARYŻ (30 grudzień, wtorek)
Przyjazd do hotelu i zakwaterowanie. Hotel Ambiance lub Etap około 20 km pod Paryżem w miejscowości La Queue en Brie. Czas na posiłek i odpoczynek (około 1,5 godziny). Wyjazd na zwiedzanie miasta: Galeria La Fayette(panorama Paryża z tarasu widokowego), Opera Garnier. Przejście przez Plac Vandome (Hotel Ritz), na Plac Concorde. Spacer wzdłuż Pól Elizejskich pod Łuk Triumfalny (Place Charles de Gaulle Etoile). Czas wolny na odpoczynek i posiłek (indywidualnie) – restauracja samoobsługowa Monte Carlo (obiad do 10 €). Przejście na Plac Trocadero (najpiękniejszy widok na Pola Marsowe i Wieżę Eiffla). Godzinny rejs statkiem po Sekwanie z przewodnikiem multimedialnym w języku polskim (koszt indywidualny 11 €). Powrót do hotelu w późnych godzinach nocnych.

IV dzień PARYŻ (31 grudzień, środa)
Wyjazd do hipermarketu na zakupy, następnie około godziny 10.30 wyjazd na zwiedzanie Paryża; muzeum perfum firmy Fragonard. Możliwość zakupu oryginalnych francuskich perfum. Przejście do Luwru. Zwiedzanie muzeum Luwru (wstęp i zwiedzanie indywidualne, około 2 godziny. Koszt ok. 9 €). Czas wolny w ogrodach Tuileris. W godzinach popołudniowych Zwiedzanie objazdowe z licencjonowanym przewodnikiem: Plac Concorde, Pola Elizejskie, Dzielnica XXI wieku La Defonse, Luwr, Katedra Notre - Dame, dzielnica łacińska; Paryska Sorbona, Panteon, Ogrody Luksemburskie, Pałac i Kościół Inwalidów, Pola Marsowe, Wieża Eiffla. Przejazd na Bulwar Clichi; wejście na Monmartre, zwiedzanie Bazyliki, Sacre – Coeur, Plac Pigalle, Moulin Rouge. Czas wolny na posiłek (indywidualnie od 5-10 €). Przejazd na Plac Trocadero, Pola Marsowe i Wieża Eiffla. Sylwester i przywitanie Nowego Roku na Placu Trocadero pod Wieżą Eiffla. Powrót do hotelu po zakończeniu imprezy sylwestrowej.

V dzień PARYŻ (1 styczeń, czwartek)
Pobudka. Spakowanie się i wyjazd autokarem do Paryża około 11.00. Zwiedzanie indywidualne: Katedra Notre – Dame. Możliwość uczestnictwa we mszy św. w katedrze, zwiedzanie Notre Dame. Czas wolny na posiłek w dzielnicy łacińskiej i zakup pamiątek. Odpoczynek w Ogrodach Luksemburskich (przy sprzyjającej pogodzie). Na życzenie grupy możliwy będzie wjazd na Wieżę Eiffla, (koszt 12 € - indywidualna opłata uczestników). Czas wolny na wieży, panorama miasta. Wyjazd z Paryża około północy. Wieczorna toaleta (prysznic płatny 1-2 € ) na autogrillu pod Paryżem.

VI dzień AMSTERDAM (2 styczeń, piątek)
Nocny przejazd przez Francję, Belgię, Holandię. Poranna toaleta na autogrillu. Przyjazd do Amsterdamu w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie stolicy Holandii: Plac Dam, Pałac Królewski, Dom Beginek, Nowe Kerk, Ratusz miejski i targ kwiatów, dworzec kolejowy, ulica Czerwonych Latarni. Możliwy rejs statkiem wodnym / tramwajem po kanałach dla chętnych przez około 60 minut (koszt indywidualny 10 €). Zwiedzanie indywidualne Amsterdamu. Czas wolny na posiłek. Zwiedzanie szlifierni diamentów Gassan Diamonds Amsterdam. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

VII dzień (3 styczeń, sobota)
Nocny przejazd przez Holandię, Niemcy. Przekroczenie granicy w godzinach porannych Forst / Olszyna. Postój na posiłek. Przejazd przez terytorium Polski; (Katowice, Kraków, Rzeszów – godziny popołudniowe). Powrót do Lublina w godzinach wieczornych. Zakończenie wyjazdu.


Cena: (wyjazd z Krakowa i Katowic) - 790 zł
(wyjazd z Wieruszowa i okolic oraz Wrocławia) - 790 zł
(wyjazd z Warszawy Lublina i Rzeszowa) - 890 zł


Cena zawiera: przejazd autokarem marki zachodniej klasy lux (video/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja), ubezpieczenie NNW i KL, 2 noclegi w hotelu Ambiance pokoje 2 i 3 – osobowe z łazienką i TV, opieka pilota, zwiedzanie Pragi, Paryża i Amsterdamu z licencjonowanym przewodnikiem, wycieczka objazdowa po Paryżu, ; metro w Paryżu, oraz opłaty drogowe i parkingowe, podatek Vat.


Cena nie zawiera: wyżywienia, bilety na przejazd środkami transportu miejskiego - metro: (Praga 1 € + Paryż 6 €), biletów wstępu (Wieża Eiffla 12 €, Luwr 9 €, rejsu statkiem po Sekwanie 11 €, rejsu w Amsterdamie 10 €). Ponadto w programie uwzględniono również wyjazd na zakupy wyżywienia w hipermarketach na terenie Czech i Francji.Informacje o wyjeździe:

Informacje i zapisy na naszej stronie www.mastertur.pl

Kraków, Katowice, Warszawa +48 693 425 910
Lublin, Stalowa Wola, Rzeszów +48 692 318 386
Wieruszów (okolice), Wrocław http://www.polonia-travel.pl


e-mail: wyjazdy.studenckie@gmail.com
MasterTur
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-11-08, 14:14

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron