UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

AIESEC - rekrutacja :)

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

AIESEC - rekrutacja :)

Postprzez Srox » 2009-02-23, 20:51

Cześć!

Zaczyna się nowy semestr na studiach. To jest okazja by poza nauką zaangażować się także w aktywne wdrażanie swojej wiedzy w praktykę. Proponujemy Ci AIESEC - międzynarodową organizację studencką .
http://www.lodz.aiesec.pl

Okazja jest wyjątkowa , nie powtórzy sie w tym roku już więcej!
Jeśli zaliczasz się do osób, które szukają szansy na zdobycie bezcennego doświadczenia, szukają nowych wyzwań, chcą wzmocnić charakter i rozwinąć umiejętności miękkich(zarządzanie czasem, negocjacje, prowadzenie projektów), a jednocześnie chcą się świetnie bawić i poznawać ludzi z całego świata, to właśnie teraz stajesz przed taką możliwością!
AIESEC jest międzynarodową organizacją studencką, która umożliwia młodym ludziom odkrycie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień.
Realizacji tego służy Program Rozwoju, gdzie studenci mają możliwość sprawdzenia się w tworzeniu i prowadzeniu projektów a także mogą zdobyć doświadczenie na zagranicznej praktyce w jednym z ponad 106 krajów świata.

Stwórz własną historię z AIESEC.
trochę więcej infa znaleźć możecie tu : http://www.aiesecbooklet.republika.pl/

Jeśli chcesz imprezować z nami i działać w AIESEC Łódź lub jeśli właśnie chcesz wyjechać na zagraniczną praktykę studencką :

APLIKUJ!
Dołącz do nas - stwórz własną historie z AIESEC

O rekrutacji info szczegółowe:
http://www.lodz.aiesec.pl/Default.aspx?tabid=15597

termin ostateczny przysyłania aplikacji (które możesz ściągnąć ze strony internetowej) to 1.03.2009 godz 23.59

Pozdrawiamy!

Ekipa AIESEC! :P
Avatar użytkownika
Srox
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2007-12-08, 17:53
Lokalizacja: Udź

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: AIESEC - rekrutacja :)

Postprzez bendi » 2009-02-28, 17:33

Termin nadsyłania aplikacji zbliża się do końca i pozostało już niewiele czasu...

Więc ja również serdecznie zachęcam tych, którzy się jeszcze wahają. Sam jestem w AIESEC od niedawna, lecz już mogę powiedziedzieć, że warto. Poznałem nowych ludzi, poszerzam swoje umiejętności i dobrze się przy tym bawię :)

Jeśli chcesz z nami działać, rozwijać się i zdobywać doświadczenie, to wejdź na stronę www.lodz.aiesec.pl i aplikuj, a na pewno się będziesz tego żałować :) Taka okazja nie powtórzy się w tym roku już więcej!
bendi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2008-11-23, 17:31


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron