UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

pomysł + promocja = pieniądze

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

pomysł + promocja = pieniądze

Postprzez adson » 2009-07-06, 19:04

Drodzy Studenci,

Trudno o bardziej kreatywną grupę ludzi niż studenci politechniki. Wielu z Was z pewnością ma doskonałe pomysły na wynalazki, rozwiązania techniczne, usługi.

Ja jestem zainteresowany założeniem nowego biznesu (obecnie prowadzę agencję PR). Zachęcam serdecznie do podzielenia się ze mną zarysami swojego pomysłu - może uda nam się nawiązać współpracę, a może będę w stanie odkupić pomysł?

Interesują mnie wszystkie pomysły - niezależnie, czy będzie to śrubka z nowatorskim gwintem czy maszyna do teleportacji intergalaktycznej (o ile będzie działać). Rolą mojej agencji będzie odpowiednie wypromowania rozwiązania i wprowadzenie go na rynek

Pozdrawiam i zapraszam do korespondencji - adam[małpa]kreskapr.pl
adson

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Hyde Park