UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Przerwanie studiow, urlop

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

Przerwanie studiow, urlop

Postprzez loko » 2015-01-02, 17:59

Witam jestem na 3 semestrze, na WEEIA, tryb zaoczny. Moj problem polega na tym, ze chcialbym przerwac studia na rok z powodow osobistych, nie podchodzic juz nawet w lutym do sesji bo i tak czuje ze nie zalicze. To znaczy chcialbym zaczac jeszcze raz od trzeciego semestru. Jezeli chodzi o punkty to z pierwszego roku mam 59/61. Niby mam wystaraczajaca liczbe punktow do rejestracji warunkowej na 4-ty semestr i teraz nie wiem jak to wyglada, jak to jest z urlopem dziekanskim, czy mi przysluguje? I jak to jest z platnosciami? Rozumiem ze musze jeszcze wplacic rate za styczen. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje za informacje.
loko

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Pytania