UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Badania lekarskie - właściwie brak ;p

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

Badania lekarskie - właściwie brak ;p

Postprzez nady183 » 2015-01-28, 13:48

Hej :)
Piszę w sprawie badań, otóż:
Jestem juz na 7 sem i głupim trafem ani razu nie byłam na badaniach, czy to w ogóle jest wymagane i ważne??
Trochę powtarzałam sem. i omijały mnie wezwania (wnioskuję z tego, że za każdym razem jak była wywieszona kartka to nie był mój rok ;p)
Teraz pytam czy są one ważne, żebym nie obudziła sie za późno przed dyplomem...a może nie muszę ich robic??
Mogę zanieść do dziekanatu badania podst. od rodzinnego na przykład?
Aha i jeszcze jedno! Jak bym musiała na nie isc to muszę leciec do dziekanatu po karteczkę ze skierowaniem czy cos takiego??

Dodam ze nie mam ubezpieczenia na ten sem na uczelni ...:( jestem ubezpieczona u rodziców.
nady183

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Badania lekarskie - właściwie brak ;p

Postprzez kasztan00126 » 2015-01-28, 14:59

Jak pamiętam to takie badania trzeba było mieć przy praktykach ale to na mech było. najlepiej zadzwoń do dziekanatu i Ci powiedzą wszystko
kasztan00126

Powrót do Pytania