UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Drzwi Otwarte

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

Drzwi Otwarte

Postprzez Rybol » 2015-02-09, 21:30

Wiem, że na PŁ cały czas trwa akcja "DRZWI ZAWSZE OTWARTE", ale w tym wypadku średnio mnie to ratuję. To coś dla klasy, a nie grupki kilku osób, która chce odwiedzić Politechnikę. Ba, nawet nie interesują nas te wykłady, nauki, szczegółowe oprowadzenie.

Dlatego mam pytanie: czy można dostać się na Politechnikę(interesuje nas Infa z FTIMSu) nie umawiając się w ramach drzwi otwartych? Kilka dni wcześniej zadzwonić, zapukać przez okno; byle nas tylko wpuścili na teren wydziału(bo swobodnego włażenia, to na pewno nie ma)? Jak tak to ile wcześniej trzeba się umawiać; czy może jednak kontakt z osobami od Dni Otwartych, ale tylko wpuszczenie, bez programu?

Oderwijcie się od sesji i odpowiedzcie :)
Rybol

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Drzwi Otwarte

Postprzez Ad@m » 2015-02-09, 22:15

Wejść na wydział wolno zawsze. Tym bardziej do LODEXu, przez który pół uczelni skraca sobie drogę idąc przez kampus. Wykłady są wolne i otwarte, więc możecie wejść na dowolny wykład, usiąść z tyłu i posłuchać. Nie wolno Wam wejść do laboratoriów.
Możecie skontaktować się z kołem naukowym, które Was oprowadzi po wydziale itp.
Ad@m

Re: Drzwi Otwarte

Postprzez Rybol » 2015-02-09, 22:28

Jesteś wielki, a Polibuda jeszcze większa. Dziękuje w imieniu swoim i kumpli. "We are coming" :)
Rybol

Powrót do Pytania