UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

opłata za powtarzany wf

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

opłata za powtarzany wf

Postprzez nat123 » 2015-02-19, 12:02

Mam pytanie dotyczące opłaty za powtarzanie zajęć z wf-u. W opłatach za brakujące punkty na Webdziekanacie nie było naliczonej opłaty za wf. Nikt też nie poinformował mnie o konieczności opłacenia tego przedmiotu. W trakcie semestru chodziłam na zajęcia z wf-u, obecnie czekam na wpis, który niestety się nie pojawia. Chciałabym dowiedzieć się czy w takim przypadku muszę zapłacić za wf i czy nie jest już za późno (czy jeżeli zapłacę to otrzymam wpis)? Dodatkowo chciałabym dowiedzieć się na jakie konto należy dokonać ewentualnej wpłaty za zajęcia z wf-u.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam
nat123

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: opłata za powtarzany wf

Postprzez Ad@m » 2015-02-19, 15:29

Wpis otrzymasz, jak go prowadzący zrobi. Nie znaczenia czy zapłacisz czy nie.
Ad@m

Powrót do Pytania