UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

zaliczenie wf

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

zaliczenie wf

Postprzez paulix123 » 2015-02-25, 19:08

Forumowicze, wybieram się na zajęcia z aerobiku, które zaliczą mi obowiązkowy wf.
Interesuje mnie środa o 8.15. O tej godzinie zajęcia prowadzi mgr Teresa Biela-Jesionowska oraz mgr Monika Boruch. Która z Pań jest bardziej "łaskawa" i prowadzi przyjemniejsze zajęcia ? Która mniej wymagająca a która bardziej ? :)
paulix123

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: zaliczenie wf

Postprzez kapc94 » 2015-02-25, 21:42

Nie wiem, jak jest z aerobikiem, ale w przypadku OWF działa to tak, że zajęcia są jedne, prowadzone wspólnie przez wszystkich nauczycieli dostępnych w systemie niby jako osobne pozycje. Każdy z nich ma wprawdzie "swoich" studentów, ale podział ustala się później i nie ma nic wspólnego z zapisami przez system, poza tym dotyczy on tylko zwolnień, obecności, usprawiedliwień itp.

Zobacz czy w systemie przy obu aerobikach jest ta sama liczba dostępnych miejsc i ta sama liczba miejsc zajętych. Jeśli tak jest, to najprawdopodobniej są to te same zajęcia.
kapc94

Powrót do Pytania