UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Niezgodność punktów w Webdziekanacie.

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

Niezgodność punktów w Webdziekanacie.

Postprzez chryzostom » 2015-02-27, 17:16

Drodzy Koledzy!
Mam do Was kilka pytań. Czy mieliście może kiedyś taki problem, że nie zgadzała się Wam ilość punktów zdobytych w Webdziekanacie z ilością którą rzeczywiście uzyskaliście?
Mi w tej chwili, system pokazuje, że mam zdobytych 19 punktów, a mam wpisy na łącznie 24 punkty. Czy trzeba to gdzieś zgłosić czy to po prostu jakiś błąd w systemie i po jakimś czasie będzie wszystko w porządku? Dodam tylko, że zaliczenie z jednego przedmiotu miałem wpisane dzisiaj i może stąd wynika ta różnica punktów.
W jaki sposób liczy się średnią ocen za semestr?
Czy kartę ocen trzeba wydrukować i złożyć w Dziekanacie?
Pozdrawiam.
chryzostom

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Niezgodność punktów w Webdziekanacie.

Postprzez kasztan00126 » 2015-02-27, 17:41

Wszystko jest ok. system podlicza punkty na koniec semestru jeśli masz wpisy na 24 to system je podliczy w poniedziałek o 24 chyba. Nie trzeba drukować żadnych kart ocen itp. Wszystko odbywa się automatycznie. Co do średniej ocen to jest to normalna średnia tylko system nie bierze pod uwagę niezaliczonych przedmiotów.
kasztan00126

Postprzez Ad@m » 2015-02-27, 19:07

System podliczył średnią, bo miałeś ingerencję w kartę z poziomu dziekanatu zapewne. Wtedy system liczy średnią i zalicza punkty. Martw się jak w przyszłym tygodniu będą błędy w ocenach.
Średnia to suma zdobytych x waga w punktach ECTS dzielone na liczbę punktów. Liczy tylko przedmioty zaliczone.
Ad@m

Postprzez chryzostom » 2015-02-27, 23:47

Adamie, ale z tego co pytałem kolegów z kierunku, to mają podobną sytuacje jak ja. Oceny i zaliczenia są wpisane, a punkty się nie zgadzają.
chryzostom

Postprzez Ad@m » 2015-02-28, 0:33

Jak mówiłem. Musiała być ingerencja w kartę, przez użytkownika o rozszerzonym dostępie do systemu, czyli przez dziekanat, zanim miałeś pozostałe wpisy. Nic się nie dzieje. Dziewiątego, są drukowane protokoły i będą wpisywane rejestracje do systemu. Wtedy punkty się naliczą.
Ad@m

Powrót do Pytania