UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Przepisanie się na innym przedmiot obieralny (sem. 6)

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

Przepisanie się na innym przedmiot obieralny (sem. 6)

Postprzez czerepsky » 2015-03-02, 11:13

Mam mały problem, po udostępnieniu planu lekcji, okazało się, że muszę zmienić jeden przedmiot obieralny. Złożyłem podanie w poprzednim tygodniu do dziekana, jednak dostałem odpowiedz negatywna z uzasadnieniem, ze zbyt późno składam podanie. Czy jest szansa, żebym jakoś zamienił ten przedmiot? Składać jeszcze raz podanie, teraz już po sesji? Czy iść do dziekana i z nim porozmawiać?
czerepsky

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Przepisanie się na innym przedmiot obieralny (sem. 6)

Postprzez kasztan00126 » 2015-03-02, 13:08

Najlepiej przejdź się do dziekana i pogadaj. Wytłumacz o co chodzi i tyle myślę, że nie będzie problemu.
kasztan00126

Postprzez czerepsky » 2015-03-03, 11:04

Czy owe podania rozpatruje dziekan Kanicki (studia niestacjonarne) i do niego mam się zapisać, czy normalnie w okienku (byłem tam wczoraj i już nie ma terminów)?
czerepsky

Postprzez kasztan00126 » 2015-03-03, 12:40

Co do rozpatrywania wniosków to nie jestem pewien czy dziekan od studiów niestacjonarnych czy od spraw studencjich zapytaj w dziekanacie. Jeśli nie ma miejsc to nic straconego przejdź się pod pokój jak ma godziny przyjęć może ktoś kto jest zapisany nie przyjdzie. U mnie na wydziale bardzo często się tak działo że ktoś sie zapisał i nie przyszedł. Chyba nie musze mówić Ci żeby przypadkiem nie iść tam w dresie.
kasztan00126

Powrót do Pytania