UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

WF - piłka nożna

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

WF - piłka nożna

Postprzez krantox » 2015-03-03, 20:46

Witam,
Mam wątpliwość co do miejsca odbywania się zajęć z piłki nożnej. Po zapisaniu się na WF otrzymałem następujące wytyczne:
Dzień zajęć Godzina zajęć Nazwa zajęć Nazwa budynku Symbol budynku Ulica Wypisz
Środa 16:15 : 17:45 Piłka Nożna Stadion Centrum Sportu PŁ A2 Al. Politechniki 11

Moje pytanie brzmi: dlaczego symbolem budynku jest A2(według mapy kampusu Wydział Biotechnologii), skoro wyraźnie jest napisane, że ćwiczenia odbywają się w Centrum Sportu PŁ?
krantox

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: WF - piłka nożna

Postprzez kapc94 » 2015-03-03, 20:57

W budynku biotechnologii jest sala gimnastyczna wykorzystywana przez Centrum Sportu.

Ale stadion - czy raczej boisko, bo stadionem tego bym nie nazwał - jest w kampusie C, za Akwarium (przechodzi się z prawej strony budynku).
kapc94

Re: WF - piłka nożna

Postprzez gotwald » 2015-03-03, 22:23

Nie sugeruj się tym co jest napisane na webdziekanacie. Jeżeli prowadzącym jest pan Ścieszko, to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością obowiązuje: p.lodz.pl--->studenci--->centrum sportu-->specjalizacje---piłka nożna (chociaż jest jeszcze napisane że to dotyczy 2013/2014)
gotwald

Powrót do Pytania