UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

urlop dziekański

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

urlop dziekański

Postprzez Nada » 2015-03-05, 20:38

pierwszy semestr skończylam z dużymi brakami punktowymi, złożyłam podanie o rejestrację warunkowa, rozumiem, że zostało odrzucone bo na WebDziekanacie pojawił mi się status 'urlop dziekanski', czy to oznacza, ze mogę w październiku zacząć pierwszy semestr od nowa i jestem na niego automatycznie wpisana, czy muszę jeszcze składać wniosek o ponowną rejestrację? Czy zaliczone przedmioty zostaną mi przepisane a chodzić będę musiała wyłącznie na te niezaliczone płacąc za nie od pkt ECTS, czy muszę wszystko od początku? w regulaminie jest coś o tym, że student na urlopie zachowuje przywileje studenta, to znaczy, ze mogę podbić legitymacje i zachować prawo do wszelkich zniżek itd. i czy stypendium socjalne zostanie wstrzymane na czas urlopu a w październiku automatycznie przywrócone, czy wszystkie papiery trzeba składać od początku?
Nada

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: urlop dziekański

Postprzez Ad@m » 2015-03-06, 1:30

Odbierz najpierw decyzję i pytaj się w dziekanacie.
Ad@m

Re: urlop dziekański

Postprzez kasztan00126 » 2015-03-07, 3:10

Jeśli jestes na 1 roku i juz masz duże braki zabierz papiery i złóż od nowa
kasztan00126

Powrót do Pytania