UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

sklep mięsny :D

Kto pyta - nie błądzi. Zatem czemu nie zadawać pytań - a nuż ktoś zna odpowiedzi.

sklep mięsny :D

Postprzez damiandoles » 2009-09-26, 12:48

Witam wszystkich, mam pytanie gdzie w centrum Łodzi, albo gdzieś blisko na jakimś osiedlu jest w miarę tani sklepik mięsny ? Mieszkam w VIII DS tak jakby co :P Jeśli jest to nie pogardziłbym dojazdem :)
damiandoles

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: sklep mięsny :D

Postprzez echelon_ » 2009-09-26, 13:35

W Realu mają spory wybór mięska. Z VIII to rzut moherem.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez damiandoles » 2009-09-26, 15:52

OK, jak nie ma to nie ma, ważne żeby był jakiś tam wybór w realu i w miarę niskie ceny. Swoją drogą w akademickiej okolicy jest chyba bieda jeśli chodzi o takie sklepy "pierwszej pomocy" typu mięsny, domowe jedzenie, piekarnie, itp. Same orientalne kuchnie (w sumie są tanie i dobre ;p )albo jakieś dość ekskluzywne bary i puby nocno/studenckie
damiandoles

Postprzez echelon_ » 2009-09-26, 17:03

Co do domowego żarcia to zawsze zostaje paskudna stołówka w budynku SS czy np. jakieś okoliczne jadłodajnie ;P Na Wólczańskiej coś jest. Jakaś pizzeria gdzie można chyba coś domowego zamówić. Nie pamiętam dokładnie gdzie była ale gdzieś pomiędzy Radwańską a Wróblewskiego.
Kumpel natomiast stołuje się gdzieś w jadłodajni niedaleko katedry. Podobno dużo lepiej smakuje niż na stołówce SS.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2009-09-26, 19:37

damiandoles napisał(a):OK, jak nie ma to nie ma, ważne żeby był jakiś tam wybór w realu i w miarę niskie ceny. Swoją drogą w akademickiej okolicy jest chyba bieda jeśli chodzi o takie sklepy "pierwszej pomocy" typu mięsny, domowe jedzenie, piekarnie, itp. Same orientalne kuchnie (w sumie są tanie i dobre ;p )albo jakieś dość ekskluzywne bary i puby nocno/studenckie

Jeśli chodzi o sklepy to masz Radwańską, mięsny, rybny znajdziesz na Piotrkowskiej idąc prosto Radwańską, w okolicach Centralu także pewnie coś znajdziesz.
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez damiandoles » 2009-09-26, 23:52

ok koledzy. Jutro albo w poniedziałek rano (mam wykłady na 12:15 :p ) zaloguję się do akademika i po południu będzie można ze współlokatorami zrobić jakiś obchód :)
damiandoles

Postprzez maciekkk » 2009-09-28, 22:30

Ja polecam sklep " Wędlinka " jest on przy Plac Reymonta 3/4. Może on nie jest za blisko akademików, ale dla mnie jest to najlepszy sklep mięsny w okolicy ;p Jak ma się chwilkę to można tam skoczyć. Tanio, duży wybór i miła obsługa.
maciekkk

Postprzez milijka » 2009-09-29, 11:38

Ja polecam Kawiks na Piotrkowskiej między Skorupki a Czerwoną.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" Albert Einstein
milijka

Postprzez evil » 2009-09-29, 11:43

milijka napisał(a):Ja polecam Kawiks na Piotrkowskiej między Skorupki a Czerwoną.

Dokładniej to jest Piotrkowska 273. Też polecam :-)
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Powrót do Pytania