UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

listy zakwaterowań 2011/2012

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

listy zakwaterowań 2011/2012

Postprzez pakiel » 2011-07-13, 14:04

Mam pytanie czy ta są całościowe listy czy tylko osób nowo przyjętych składałem podanie o przedłużenie i mnie niema czy to oznacza ze nie mam miejsca w akademiku chociaz do tej pory mialem.
pakiel

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: listy zakwaterowań 2011/2012

Postprzez Leila » 2011-07-13, 14:23

Jeśli składałeś miejsce o przedłużenie to nie jesteś na listach samorządu, tylko powinieneś być na liście w swoim akademiku. Jeśli takiej listy nie ma dowiedz się tego u przedstawiciela Rady Mieszkańców (któremu zapewne składałes mały wniosek o przedłużenie).
Leila

Postprzez apple21 » 2011-07-25, 13:32

Witam
jestem studentką II roku i dalej chciałabym mieszkać w akademiku. Czy muszę składać takie same wnioski do samorządu jak za pierwszym razem? I w jakich terminach?
apple21

Postprzez momus » 2011-07-25, 20:50

apple21 napisał(a):Witam
jestem studentką II roku i dalej chciałabym mieszkać w akademiku. Czy muszę składać takie same wnioski do samorządu jak za pierwszym razem? I w jakich terminach?

yyy, znaczy się w tym roku mieszkałaś w akademiku?? jeśli tak to muszę cie zasmucić, przegapiłaś sprawę. Tak zwane "małe wnioski" składa się jeszcze przed zakończeniem roku akademickiego, każdy akademik realizuje to oddzielnie i często w różnych terminach. W tym czasie należy do komisji zakwaterowań (w danym akademiku) dostarczyć wniosek (wypełniony), do odbioru najczęściej w portierni albo na stronie akademika. Na podstawie tego i opinii kierowniczki oraz rady masz przedłużane zakwaterowanie lub nie. Nie musisz wtedy składać, zbierać żadnych papierów, wystarczy tylko ten "mały wniosek".

Jeśli przegapiłaś ten etap, to składasz papiery tak jak pierwszoroczni i przechodzisz przez to same sito, więc nie masz gwarancji, że dostaniesz pokój w akademiku w tym roku, ani nie masz gwarancji, że jeśli nawet dostaniesz pokój to w tym samym DS'ie. Wszelkie sprawy zakwaterowania dla już mieszkającychn(przedłużenie, przenosiny pomiędzy akademikami), zazwyczaj załatwia się w okolicach końca maja, początku czerwca. Jeśli nie zdążysz ,potem jest termin dla osób które studiują, ale nie mieszkają w akademiku (on już też minął). Została ci tylko akcja zakwaterowania prowadzona dla pierwszorocznych, w których masz konkurencję.
Kiedy jesteśmy Świadomi, nagle możemy dostrzec, gdzie jesteśmy - możemy zobaczyć to, co widzimy; usłyszeć to, co słyszymy; dotknąć tego, czego dotykamy i poczuć to, co czujemy...
momus

Postprzez pieszczoch » 2011-09-16, 8:08

hej, kiedy będą znane wyniki z II tury?
pieszczoch

Postprzez Szysiek » 2011-09-16, 14:51

pieszczoch napisał(a):hej, kiedy będą znane wyniki z II tury?

pewnie po zakończeniu II tury rekrutacji...
Krzysztof Kardas
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki,
Informatyki i Automatyki PŁ
Szysiek
WRS EEIiA

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus