UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Przeniesienie

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Przeniesienie

Postprzez migotka » 2012-05-04, 10:48

Witam;) Obecnie mieszkam w IX DS , mam koleżankę w III DS i chciałabym się tam przenieść na semestr zimowy żebyśmy mogły razem mieszkać. Jak na razie złożyłam pismo o przedłużenie zakwaterowania w moim akademiku (gonił termin i wtedy jeszcze nie myślałyśmy o tym, żeby mieszkać razem), i nie wiem,co zrobić, aby dostać miejsce nie w IX DS tylko od razu w III, bo polujemy na pokój 2-osobowy więc zdaje mi się, że musimy działać szybko. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co mam zrobić? czy gdzieś napisać, czy zanieść jakieś dodatkowe wnioski?
migotka

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Przeniesienie

Postprzez Ewa Trzeciak » 2012-05-04, 10:53

skontaktowac sie z osoba odpowiedzialna za zakwaterowania w swoim akademiku oraz w docelowym akademiku - zeby maly wniosek byl odpowiednio przekazany i miejsce w nowym pokoju zarezerwwoane ;)
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez migotka » 2012-05-04, 17:29

Ewa Trzeciak napisał(a):skontaktowac sie z osoba odpowiedzialna za zakwaterowania w swoim akademiku oraz w docelowym akademiku - zeby maly wniosek byl odpowiednio przekazany i miejsce w nowym pokoju zarezerwwoane ;)

Dzięki ;) rozumiem, że chodzi o wniosek o przeniesienie, ale czy muszę do niego składać te dodatkowe papierki o syt. materialnej rodziny itp. ?
migotka

Postprzez a.karbowana » 2012-05-06, 23:43

dołącz do małego wniosku podanie o przeniesienie (znajduje się na stronie SSPŁ), przekaż to osobie zajmującej się zakwaterowaniem u Ciebie w akademiku jak najszybciej. Nic nie musisz dołączać.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez migotka » 2012-05-11, 7:10

a.karbowana napisał(a):dołącz do małego wniosku podanie o przeniesienie (znajduje się na stronie SSPŁ), przekaż to osobie zajmującej się zakwaterowaniem u Ciebie w akademiku jak najszybciej. Nic nie musisz dołączać.

dzięki :)
Mam jeszcze pytanko, ludzie mówią mi, że w III DS jest niezależnie od godziny hałas i nigdy nie jest spokojnie, czy to prawda??
Wcześniej jednak myślałam o VI DS, tylko jako że nie mam znajomości, chyba nie mam szansy się do niego przenieść:( podobno jest trudno, a to byłby mój wymarzony akademik
migotka

Postprzez a.karbowana » 2012-05-12, 10:42

no w III nie mieszkam, więc nie wiem jak tam jest z hałasem, jednak chodzą słuchy, że to najgłośniejszy akademik ;)

a co do VI DS, to nie ma możliwości przeniesienia tam, zostawiamy tam wolne miejsca (o ile jakieś będą) dla studentów I roku.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus