Strona 1 z 1

Przeniesienie

PostNapisane: 2012-05-04, 10:48
przez migotka
Witam;) Obecnie mieszkam w IX DS , mam koleżankę w III DS i chciałabym się tam przenieść na semestr zimowy żebyśmy mogły razem mieszkać. Jak na razie złożyłam pismo o przedłużenie zakwaterowania w moim akademiku (gonił termin i wtedy jeszcze nie myślałyśmy o tym, żeby mieszkać razem), i nie wiem,co zrobić, aby dostać miejsce nie w IX DS tylko od razu w III, bo polujemy na pokój 2-osobowy więc zdaje mi się, że musimy działać szybko. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co mam zrobić? czy gdzieś napisać, czy zanieść jakieś dodatkowe wnioski?

Re: Przeniesienie

PostNapisane: 2012-05-04, 10:53
przez Ewa Trzeciak
skontaktowac sie z osoba odpowiedzialna za zakwaterowania w swoim akademiku oraz w docelowym akademiku - zeby maly wniosek byl odpowiednio przekazany i miejsce w nowym pokoju zarezerwwoane ;)

Re: Przeniesienie

PostNapisane: 2012-05-04, 17:29
przez migotka
Ewa Trzeciak napisał(a):skontaktowac sie z osoba odpowiedzialna za zakwaterowania w swoim akademiku oraz w docelowym akademiku - zeby maly wniosek byl odpowiednio przekazany i miejsce w nowym pokoju zarezerwwoane ;)


Dzięki ;) rozumiem, że chodzi o wniosek o przeniesienie, ale czy muszę do niego składać te dodatkowe papierki o syt. materialnej rodziny itp. ?

Re: Przeniesienie

PostNapisane: 2012-05-06, 23:43
przez a.karbowana
dołącz do małego wniosku podanie o przeniesienie (znajduje się na stronie SSPŁ), przekaż to osobie zajmującej się zakwaterowaniem u Ciebie w akademiku jak najszybciej. Nic nie musisz dołączać.

Re: Przeniesienie

PostNapisane: 2012-05-11, 7:10
przez migotka
a.karbowana napisał(a):dołącz do małego wniosku podanie o przeniesienie (znajduje się na stronie SSPŁ), przekaż to osobie zajmującej się zakwaterowaniem u Ciebie w akademiku jak najszybciej. Nic nie musisz dołączać.


dzięki :)
Mam jeszcze pytanko, ludzie mówią mi, że w III DS jest niezależnie od godziny hałas i nigdy nie jest spokojnie, czy to prawda??
Wcześniej jednak myślałam o VI DS, tylko jako że nie mam znajomości, chyba nie mam szansy się do niego przenieść:( podobno jest trudno, a to byłby mój wymarzony akademik

Re: Przeniesienie

PostNapisane: 2012-05-12, 10:42
przez a.karbowana
no w III nie mieszkam, więc nie wiem jak tam jest z hałasem, jednak chodzą słuchy, że to najgłośniejszy akademik ;)

a co do VI DS, to nie ma możliwości przeniesienia tam, zostawiamy tam wolne miejsca (o ile jakieś będą) dla studentów I roku.