UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

czy można jeszcze dostać akademik?

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

czy można jeszcze dostać akademik?

Postprzez chi » 2012-07-11, 0:09

witam, wiem, że zaspałem ale chciałbym dostać akademik, jestem na drugim roku i w poprzednim semestrze mieszkałem w akademiku ale nie złożyłem podania. jest jeszcze szansa, że dostanę miejsce?
chi

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: czy można jeszcze dostać akademik?

Postprzez a.karbowana » 2012-07-11, 5:55

Były 3 tygodnie na otrzymanie miejsca w akademiku dla osób już studiujących na PŁ. Termin w lipcu jest przewidziany tylko i wyłącznie dla kandydatów na studia. Jedyny termin kiedy jeszcze będziesz mógł złożyć podanie, odbędzie się we wrześniu, po ogłoszeniu wyników rekrutacji na studia II tury.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez garbar89 » 2012-07-12, 11:34

a czy ja rowniez musze czekac lub czy moge to zalatwic od razu jesli teraz mieszkalem w akademiku mam wypelniony maly wniosek o rezerwacje miejsca tylko go nie zlozylem z roznych powodow
garbar89

Postprzez Marcin Sachrajda » 2012-07-12, 13:11

powód 3 miesiące po terminie raczej wydaje się nie istotny. Musisz czekać na nową rekrutację.
Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Postprzez a.karbowana » 2012-07-12, 18:52

nie no, jak już masz wypełniony to inna sprawa :D na pewno dostaniesz miejsce bez niczego...

błagam, ludzie, ogarnijcie się. po to są terminy wyznaczone, żeby się ich trzymać. nie złożyłeś wniosku terminie, musisz czekać na następną rekrutację. Nie zrekrutowałeś się na studia na czas, pójdziesz za rok. Jak nie pójdziesz na jeden z terminów egzaminu, to niestety profesor specjalnego Ci nie zrobi...
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus