UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Czy potrzebuję zaświadczenie z US?

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Czy potrzebuję zaświadczenie z US?

Postprzez melzo712 » 2012-07-30, 10:51

Witam,
oczywiście zostałem przyjęty na studia i mam zamiar starać się o akademik. Czy potrzebuję zaświadczenia z US o swoich dochodach jeśli nie podejmowałem żadnej pracy, mam 19 lat i jestem świeżo po liceum? Bo to trochę bez sensu trzeba przyznać

teraz wyczytałem, że może być oświadczenie, że nie mam dochodów, tylko czy jest na to jakaś formułka, czy mam zwyczajnie napisać, że nie mam dochodu i podpis?
melzo712

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Czy potrzebuję zaświadczenie z US?

Postprzez Marcin Sachrajda » 2012-07-30, 11:28

musi być coś na wzór tego:
http://www.praca.swidnica.pl/portal/bip ... karna.html
z klauzulą pod odpowiedzialnością karną.
Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Re: Czy potrzebuję zaświadczenie z US?

Postprzez kasia509 » 2012-07-30, 20:06

bez problemu dostaniesz zaświadczenie z US :) i tak musisz iść do US po zaświadczenia dla rodziców, więc to nie problem :)
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami - A.Mickiewicz
kasia509

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus