UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zaświadczenie o nauce rodzeństwa

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Zaświadczenie o nauce rodzeństwa

Postprzez Maru » 2012-07-30, 15:10

Witam.
Mam pytanie czy jest jakaś możliwość ominięcia tego zaświadczenia (o nauce rodzeństwa)? Niestety w wakacje szkoły są nieczynne i nie mam jak go zdobyć.

I 2ga sprawa. Jeśli jestem na 2gim roku a znajoma dopiero zaczyna, co musimy zrobić żeby dostać razem pokój w akademiku?
Maru

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Zaświadczenie o nauce rodzeństwa

Postprzez Ad@m » 2012-07-30, 15:57

Szkoły są nieczynne ? Od kiedy ? Sekretariaty pracują, nie maja wolnego.
Ad@m

Postprzez Maru » 2012-07-30, 16:13

Sekretarka w gimnazjum mojej siostry ma wolne, nawet po znajomości nie było jak tego załatwić. A w szkole przez cały tydzień nikogo nie ma.
Maru

Postprzez Ad@m » 2012-07-30, 20:14

Napisz do kogoś z komisji zakwaterowań. W niektórych instytucjach wystarcza ksero legitymacji, nie wiem jak Uczelnia to rozstrzyga.
W przyszłym tygodniu już ktoś w szkole będzie ? Jeśli tak, to złóż podanie w ostatnim dniu terminu. Masz wtedy do 10 sierpnia czas na uzupełnienie.
Ad@m

Postprzez ManiuSs » 2012-07-30, 23:58

1)Dokładnie sekretariaty pracują. Nie ukrywam że najlepiej jakby było to zaświadczenie o nauce siostry ze szkoły, jednakże w tym przypadku może być xero legitymacji szkolnej.
2) Jesteś na drugim roku studiów i składasz podanie o akademik teraz ?? Spóźniłeś się. Rekrutacja do akademików dla osób studiujących była już w czerwcu. Kolejna szansa we wrześniu.

Rozumiem ze staracie się o pokój małżeński ? Bo innej opcji nie ma mieszkania z koleżanką.
Wiceprzewodniczący Komisji ds Zakwaterowań SS PŁ
m.bielawski@samorzad.p.lodz.pl
ManiuSs

Postprzez Maru » 2012-07-31, 9:17

W Polsce nie ma możliwości zawierania małżeństw jednopłciowych więc pokój małżeński zapewne odpada.

Gdzie jest informacja, że dopiero we wrześniu? Myślałam, że skoro nie złożyłam papierów wcześniej to po prostu łapię się razem ze wszystkimi teraz?
Maru

Postprzez a.karbowana » 2012-07-31, 10:08

Proszę przeczytać 3. komunikat na stronie http://www.samorzad.p.lodz.pl/
Poza tym w 2. poście, w którym ogłoszona jest rekrutacja do akademików dla pierwszaków jest napisane "Jeśli dostałeś się na studia I lub II stopnia i chcesz ubiegać się o miejsce w Domu Studenckim(...)"
Analizując to zdanie możemy wywnioskować, że jeśli ktoś nie kandydował w tym roku na studia, nie może wziąć udział w tej turze rekrutacji.

Osoby, które były na liście rezerwowej w rekrutacji czerwcowej, mogą ponownie wziąć udział w rekrutacji dopiero we wrześniu. To samo się tyczy osób, które przegapiły rekrutację dla siebie. Czyli jeśli nie złożyłeś dokumentów w czerwcu, dokumenty możesz złożyć dopiero we wrześniu.

Kolega ManiuSs pewnie odczytał Twój pierwszy post w rodzaju męskim i dlatego wywnioskował, że Ty jako chłopak (teraz już wiemy, że jesteś dziewczyną z uwagi na końcówkę w czasowniku -łam :D) chcesz zamieszkać razem w pokoju ze swoja znajomą. :)
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez ManiuSs » 2012-07-31, 10:53

a.karbowana napisał(a):
Kolega ManiuSs pewnie odczytał Twój pierwszy post w rodzaju męskim i dlatego wywnioskował, że Ty jako chłopak (teraz już wiemy, że jesteś dziewczyną z uwagi na końcówkę w czasowniku -łam :D) chcesz zamieszkać razem w pokoju ze swoja znajomą. :)

Hihihi ...Ups :D Dokładnie tak odczytałem ;] Mój błąd.
Wiceprzewodniczący Komisji ds Zakwaterowań SS PŁ
m.bielawski@samorzad.p.lodz.pl
ManiuSs

Postprzez Maru » 2012-07-31, 14:36

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
Temat do zamknięcia. :)

Edit: W zasadzie to jeszcze nie koniec, przeglądałam stronę samorządu ale niestety nie znalazłam informacji o wrześniowej turze. Taka informacja dopiero ma się pojawić czy ją po prostu przegapiłam?
Maru

Postprzez a.karbowana » 2012-07-31, 21:32

Będzie ogłoszona pod koniec sierpnia na stronie. Spokojnie :)
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez Maru » 2012-08-01, 17:17

W takim razie to wszystko. Dzięki ;)
Maru

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus