UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

druga tura rekrutacji do akademików

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

druga tura rekrutacji do akademików

Postprzez jasminaxd » 2013-08-23, 18:21

cześć.
składałam podanie o akademik, jednak nie otrzymałam miejsca. na liście rezerwowych jest ok. 150 osób, jakie jest prawdopodobieństwo, że druga tura pomoże? Warto czekać do połowy września na decyzje czy lepiej szukać innego lokum?
jasminaxd

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: druga tura rekrutacji do akademików

Postprzez Ad@m » 2013-08-23, 20:22

Radzę szukać innego mieszkania i złożyć to podanie, bo jak będziesz szukać od połowy września, to znajdziesz co najwyżej kawalerkę w 5 osób na włókienniczej, albo mieszkanie za taką kasę że...
Ad@m

Postprzez a.karbowana » 2013-08-24, 12:04

Idąc w ślad w zeszłych lat to zwolni się około 50 miejsc (tak było w zeszłym roku, dwa lata temu zwolniło się 120). Natomiast na dyżurze 3 października będą rozdysponowywane miejsca po studentach z lat wyższych, którzy się nie wprowadzili (w zeszłym roku zwolniło się 180 miejsc, dwa lata temu około 120).
Szczerze mówiąc nie wiem ile miejsc zwolni się w tym roku, ale część osób na pewno dostanie miejsce. Nie chcę nikomu nic obiecywać, bo niestety nie jestem w stanie przewidzieć ile miejsc będzie, ale jak dwa lata z rzędu jest ponad 100 miejsc wolnych na dyżurze 3 października, to chyba jakaś tendencja jest ;)

Pozostawiam Wam do oceny czy szukać mieszkania, czy czekać na wolne miejsca.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez rapunzel » 2013-08-25, 18:02

Nie będę zakładać nowego wątku dla jednego pytania.
Czy jeżeli wysłałam mejla, że chcę wziąć udział w drugiej turze rekrutacji, ale jednak z niej rezygnuję to do kogo można napisać z tą informacją? Pewnie szans nie miałabym zbyt dużych na miejsce, ale jakby się cudem udało to nie chcę komuś zabierać miejsca i stresować na sam początek października. Na ten sam adres wysłać rezygnację?
rapunzel

Postprzez a.karbowana » 2013-08-25, 19:42

Wyślij na ten sam adres rezygnację ;)
Angelika Karbowa
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez student93 » 2013-09-19, 18:37

Ja mam pytanie co do tego dyżuru 3 października. O której juz zazwyczaj sie ustawia kolejka ? Bo znajomi mówili, że powinno się już od 3 czekać.
I czy na tym dyżurze można dostać akademik mimo wysokich dochodów ? Wystarczy być tylko jak najbardziej na początku kolejki ?
student93

Postprzez a.karbowana » 2013-09-19, 19:01

Ja w zeszłym roku spotkałam się z takim przypadkiem, że dziewczyny były pod biurem jak je opuszczałam, czyli około 22;p

O której w zeszłych latach przychodziły pierwsze osoby, to nie wiem, ale myślę, że jak będzie się na 6, to będzie ok. Ale jeżeli dużo osób przeczyta ten post, to dużo osób może przyjść na 6 ;p

Na tym dyżurze decyduje kolejność, a nie dochód.
Angelika Karbowa
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez emagnuski » 2013-09-28, 17:32

Chciałbym spytać o to, czy jeżeli nie brało się udziału w rekrutacji do akademików, to można dostać miejsce przychodząc 3. października? Jeżeli tak, to czy wtedy również trzeba przynosić wszystkie dokumenty czy wystarczy wniosek? Dodam że jestem na drugim roku, jeżeli to może coś zmienić. :D
emagnuski

Postprzez a.karbowana » 2013-09-29, 18:22

Zapoznaj się z informacją na stronie samorządu. Tam jest wszystko dokładnie wyjaśnione.
Angelika Karbowa
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez student93 » 2013-10-01, 12:10

Jeszcze mam takie pytanko czy budynek samorządu będzie otwarty w nocy z 2 na 3 października i kolejka się ustawia w budynku ?
Czy trzeba czekać na zewnątrz budynku ?
student93

Postprzez a.karbowana » 2013-10-01, 12:24

Z tego co wiem budynek w nocy będzie zamknięty.
Angelika Karbowa
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus