UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Akademik na kolejny rok

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Akademik na kolejny rok

Postprzez endriu » 2014-03-13, 17:50

Cześć:)
Mieszkam w IV DS. Jest ogłoszenie rekrutacji do akademików i jest tam, że obecni mieszkańcy też składają podania i długopisem jest dopisane, żeby składać w pokoju 602.
Słyszałem, że nie trzeba składać wszystkich papierów, tylko tzw. „mały wniosek”. Rozumiem, że chodzi o to http://samorzad.p.lodz.pl/images/storie ... pl_new.pdf ?
Czy dobrze rozumiem, że wypełniam to co jest podpisane „wypełnia student” i zanoszę do dziekanatu, żeby mi wypełnili to „wypełnia dziekanat”, a potem daję do pok.602 i oni się zajmują resztą?

Jaka jest szansa, że dostanę ten sam pokój?
endriu

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Akademik na kolejny rok

Postprzez a.karbowana » 2014-03-14, 22:39

Z tego, co wiem, jeszcze nie ogłaszałam rekrutacji na kolejny rok akademicki, więc musiała wyjść jakaś pomyłka. Skontaktuję się z osobą od zakwaterowań w IV DS i wyjaśnię to.

Jednakże, ogólnie rzecz biorąc, rzecz polega na tym, że składasz podanie takie jak w podanym przez Ciebie linku. Nie musisz uzupełniać części dla dziekanatu, ponieważ zbiorowo jest to zanoszone do poszczególnych dziekanatów przez komisję.

Szansa, że otrzymasz ten sam pokój jest duża.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus