UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Akademik dla papiernika;p Który najlepszy?

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Akademik dla papiernika;p Który najlepszy?

Postprzez mlyneek » 2014-08-06, 14:06

Siemanko, który akademik jest najlepszy dla papiernika? Nie ma zielonego pojęcia o DS więc prosiłbym o jakieś porady, fajnie jakby był warunki do jakiegokolwiek snu i pokoje 2 os, ewentualnie oddzielne 3os jeden pokój 2os i drugi 1os ( a taki z tego co chyba wiem jest IX ? )choć na to na 1 roku nie mam co za pewne liczyc;pp pozdr!
mlyneek

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Akademik dla papiernika;p Który najlepszy?

Postprzez ManiuSs » 2014-08-06, 20:43

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy akademik dla jakiegoś kierunku. W akademikach 2-6 łazienki są na korytarzu, w akademikach 7-9 są segmenty. DS nr 9 jest droższy o 20 zł pokój dwuosobowy. Czyli 320 zł. No nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć :P
Wiceprzewodniczący Komisji ds Zakwaterowań SS PŁ
m.bielawski@samorzad.p.lodz.pl
ManiuSs

Postprzez Ad@m » 2014-08-06, 22:00

W dziewiątce mieszka sporo doktorantów, wraz z rodziną, dziećmi, więc imprezy siłą rzeczy muszą być nieco cichsze. W jedynce masz luksus, ale drogo. Ósemka i siódemka są z pozostałych najciekawsze.
Ad@m

Postprzez mlyneek » 2014-08-06, 23:09

Ok, dzieki za odp. a mozecie powiedzieć w któym akademiku najłatwiej o 2? Wiem, ze małe szanse na 1 rok ale moze gdzies by sie udalo. I teraz kolejne pytanie w podaniu nie ma nic na temat tego o jaki pokój się staram czy o 2 czy o 3os.
mlyneek

Postprzez ManiuSs » 2014-08-07, 18:28

Same pokoje dwuosobowe są w Ds nr 4.
To do jakiego trafisz pokoju dwu czy trzyosobowego zależy już od administracji przydzielonego Tobie akademika. My nie mamy na to wpływu. A poza tym to też nie jest hotel :P
Wiceprzewodniczący Komisji ds Zakwaterowań SS PŁ
m.bielawski@samorzad.p.lodz.pl
ManiuSs

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus