UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

1 czy 2 tura ?

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

1 czy 2 tura ?

Postprzez NowaNaPolibudzie » 2014-08-18, 23:45

Witam.
Złożyłam dokumenty o akademik 8 sierpnia . Jednak coś tam miałam źle rozliczone oraz brakowało zaświadczenia ,że mój tata jest rencistą i ,że ja nie posiadam żadnych dochodów. Ok.Dali mi czas do 15 sierpnia na dostarczenie tych dokumentów. Jednak dopiero dziś odebrałam te zaświadczenia tj.18.08 ,ponieważ wniosek o to rozliczenie dałam 11.08. Czy jeżeli teraz wyśle te dokumenty to będę brana pod uwagę w 1 czy 2 turze? ( osobiste dostarczenie nie wchodzi w grę , ponieważ mieszkam 150 km. od Łodzi ). A jeżeli w 2 ,to dadzą mnie chociaż gdzieś w pierwszej połowie listy rezerwowych? 8) Szukałam odpowiedzi w wcześniejszych wątkach , jednak nic nie znalazłam (lub przegapiłam). :? Słyszałam,że co roku zwalnia sie ok.100 miejsc . Więc w tej 100 chciałabym być. :mrgreen: bo nie uśmiecha mi się szukanie mieszkania w tydzień. Jutro tam do nich zadzwonie,ale chciałabym znać waszą opinie. A może ten wątek komuś w przyszłości pomoże :D
Czekam na komentarze :roll:

A i wiadomo napisane było , że niekompletne dokumenty nie będą brane pod uwage . Lecz może słyszeliście o takich przypadkach ,kiedy dokumenty były donoszone później i jednak były brane pod uwage w 1 turze ?
NowaNaPolibudzie

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus