Strona 1 z 1

ZAMIANA MIEJSC W AKADEMIKACH

PostNapisane: 2014-08-24, 11:22
przez Adrian_Kusek
Witam :) Po pierwszej turze rekrutacji do DS otrzymałem miejsce w V DS na Lumumby. Mam pytanie do forumowiczów czy nie chciałby się ktoś zamienić miejscami na np VIII lub VII DS (lub inne czekam na propozycje) ??? Dodam jeszcze, że rozpoczynam studia na wydziale EEIA.

Re: ZAMIANA MIEJSC W AKADEMIKACH

PostNapisane: 2014-08-24, 13:58
przez vojtek
Dostałeś się do "Tygrysa" najlepszego akademika PŁ ;p co prawda daleko do polibudy, i trzeba dojeżdżać do polibudy tramwajem ale atmosfera niepowtarzalna ;) a tak poważnie odpowiadając na Twoje pytanie to raczej nikt się nie będzie chciał zamienić, musisz raczej wprowadzić się do Tygrysa poczekać parę dni i przeważnie będą jakieś wolne miejsca na alejach w którymś z akademików, większości ludzi udaję się uciec z Tygrysa w październiku na aleje. Pozdrawiam! ;)

Re: ZAMIANA MIEJSC W AKADEMIKACH

PostNapisane: 2014-08-24, 21:39
przez Owonel
Też dostałem się do V i jestem na WEEIA :)

Wiecie może jak wygląda sprawa z przeniesieniem tzn. jeżelibym wpłacił teraz do 5 września 250zł na konto V DS i tam się zakwaterował to gdybym 2 października dostał miejsce na alejach to ta opłata za październik przechodzi na konto innego DS-u? Bo nie wiem właśnie jak zrobić: czy iść na te parę dni do Tygrysa i potem się przenieść czy nie wpłacać teraz tych 250zł i iść dopiero po miejsce 2 października? Będzie to miało jakieś znacznie przy ponownej rekrutacji że zrezygnowałem z przyznanego mi miejsca?

Re: ZAMIANA MIEJSC W AKADEMIKACH

PostNapisane: 2014-08-25, 13:47
przez ssagi
Należy wpłacić te 250 zł, żeby mieć zarezerwowane miejsce. Sama byłam w takiej samej sytuacji i potem w pierwszym tygodniu października był termin, dla osób które nie dostały miejsca w akademiku oraz dla przenoszących się. Dwa alta temu była taka kolejność, więc warto wtedy iść w pierwszym terminie , bo tez można się zmienić i jest większy wybór, tylko sporo osób przeważnie jest.