UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

IX DS - wyposażenie

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

IX DS - wyposażenie

Postprzez mlyneek » 2014-09-22, 13:40

Siemanko, zostałem przyddzielony do IX DS i mam pytanie czy znajduje się tam na wyposażeniu jakaś szafka na kluczyk w której zmieściłbym gitare? Bo nie wiem czy zabierać bas ze sobą od razu, czy późnej coś wykombinować. pozdr!
mlyneek

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: IX DS - wyposażenie

Postprzez Talka » 2014-09-22, 17:00

dostałeś dwójkę? przed sąsiadem chcesz chować czy coo? :P sporo osób ma gitarę w akademiku, trzymają ją na wierzchu zazwyczaj, po prostu w pokoju. żadnych szafek na kluczyk. przecież drzwi są tak szalenie skonstruowane że mają funkcję zamykania - opcja jak wyjdziesz. a jak jesteś w pokoju no to chyba zamykać jej nie musisz.
Talka

Postprzez mlyneek » 2014-09-22, 22:40

heh tak, ale jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania, szczególnie na początku.. co innego gdy się mieszka z dobrym znajomym;)
mlyneek

Postprzez Talka » 2014-09-23, 12:45

no to powiem Ci tak: nie zabieraj tam jeszcze gitary. jak się zaznajomisz ze współlokatorem to wtedy ją przywieziesz :P
Talka

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus