UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

warunki w IV DS

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Re: warunki w IV DS

Postprzez mauser64 » 2008-08-20, 20:03

po co wam biurko :P parapet pewnie jest to starczy :) a sorki za moje niedopatrzenie heh... bylo one spowodowane zmeczeniem po pracy... a robote to idzie jakas dorwac ?? daje ktos rade ?
a mój okręt płynie dalej, gdzieś tam.....
mauser64

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez echelon_ » 2008-08-20, 20:16

No dawny współlokator studiował na dziennych i jednocześnie dorabiał w castoramie. Podobno całkiem dobrze płacą.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez lolita » 2008-08-20, 21:22

no to bogato heh 8) mam nadzieje ze chociaz jakies krzeslo i szafka jest :?: nie no luzik i tak na pewno bedzie wesolo :)
lolita

Postprzez echelon_ » 2008-08-20, 21:38

No dobra. Dokładny opis tego co mam/miałem w pokoju na starcie. Config może się różnić od tego co znajdziesz w pokoju.
* część kuchenna: dwie szafki przy zlewie (w tym jedna wisząca), dwie szafki na jedzenie/garnki (w tym jedna wisząca)
* reszta: szafa na ubrania, dwie szafki (coś jak fragment meblościanki), stolik, dwa krzesła (które są g*wno warte), szafka z szufladkami (coś jak komoda),

Wybacz ten mało dokładny opis ale jako facet nie znam się na tych sprawach jak się prawidłowo meble nazywa ;) Zresztą powinnaś upchać się jakoś ;) Na wstępie polecam przywieźć sobie dobre krzesło i ew. pomyśleć o kasie na biurko :P
echelon_

Postprzez Cheloni » 2008-08-20, 21:43

jakies to dziwne, u nas w osemce w kazdym pokoju jest tyle stolikow/biurek/law ile mieszka osob+
dla kazdego krzeslo (nie licze oczywiscie lozek,szaf i szafek)
Czy wiesz, co masz, czego chcesz, po co przyszedłeś tu...?
Cheloni

Postprzez echelon_ » 2008-08-20, 22:14

No widać pomysł na jeden stół pochodzi z czasów gdy jeszcze nikt nie miał kompa a i chyba założenie było, że obie osoby na raz będą się uczyć... czy w ogóle będą się uczyć :lol:
echelon_

Postprzez Marcin Sachrajda » 2008-08-20, 22:49

Cheloni napisał(a):jakies to dziwne, u nas w osemce w kazdym pokoju jest tyle stolikow/biurek/law ile mieszka osob+
dla kazdego krzeslo (nie licze oczywiscie lozek,szaf i szafek)

nie prawda. Ja biurka nie miałem, a jakąś niewygodną ławę :P
Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Postprzez Cheloni » 2008-08-21, 12:15

w kazdym pokoju jest tyle stolikow/biurek/law

przeciez lawy tez uwzglednilam. poza tym u was w pokoju byly 3 stoliki i lawa, mozna bylo sobie zamienic lawe ze stolikiem :D
Cheloni

Postprzez otissa » 2008-08-21, 12:25

zaczynam żałować że zaczęłam ten temat... tak to przynajmniej miałam nadzieje że to wszystko wygląda lepiej a tak wiem że to wyglądało dobrze te 50 lat temu gdy zostało wyprodukowane... :lol: nie no luz, jak okna będą sie trzymały z własnej woli a nie na moja prośbę a później groźbę to będzie dobrze... :roll:
otissa

Postprzez evil » 2008-08-21, 13:01

Cheloni napisał(a):
w kazdym pokoju jest tyle stolikow/biurek/law

przeciez lawy tez uwzglednilam. poza tym u was w pokoju byly 3 stoliki i lawa, mozna bylo sobie zamienic lawe ze stolikiem :D

Jak mieszkałem w osemce, to w moim 3-osobowym pokoju był jeden stolik i jedna ława, a kierowniczka upierała się, że stolikow wolnych nie ma.
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Postprzez Cheloni » 2008-08-21, 13:13

to dziwne, jak tam mieszkam i zwiedzilam sporo pokojow to nie spotkalam sie, zeby gdzies bylo mniej stolikow niz jest osob.
Cheloni

Postprzez echelon_ » 2008-08-21, 14:49

otissa napisał(a):jak okna będą sie trzymały z własnej woli a nie na moja prośbę a później groźbę to będzie dobrze... :roll:

Okna to 'plastiki' w bardzo dobrym stanie więc o to nie musisz się martwić.
echelon_

Postprzez Pierce » 2008-08-21, 15:51

Ja mieszkam w IV :)
Jeśli chodzi o biurko to trzeba je przywieźć, gdyż w większości pokoi jest jeden stolik. W niektórych pokojach są dwa stoły, ale to raczej rzadkość. Łazienka, kuchnia i pralnia razem z suszarnią jest po jednej na piętro. W kuchni jest jakieś 3 kuchenki takie "turystyczne", każda po 2 palniki i 2 kuchenki takie normalne "jak w domu" z piekarnikiem. W łazience są 4 kabiny, ale nie ma zasłonek dlatego korzysta się z niej pojedynczo. Chyba, że ktoś sie nie krępuje ;) Co do pralni to tak jak już wspomniałam jest jedna na piętro. Są na nią zapisy, a zapisujemy się na listę koło pokoju opiekuna klucza od pralni lub na listę na drzwiach od pralni. Na każdym pietrze jest inaczej. Nie ma żadnych opłat za korzystanie z pralni.
Internet ważna sprawa. Płaci się 100 zł za podłączenie + 30 zł za każdy semestr korzystania. Telewizja jest za darmo. Trzeba sobie tylko przywieźć własny telewizor :) W pokojach nie ma lodówki również trzeba sobie ją przywieźć.
Pokoje są 1-2 osobowe z tym, że 1 osobowe są dla wybrańców (małżeństwa czy też schorowani). Wyposażenie jest różne.
Ogólnie warunki są dobre więc nie ma co się bać i narzekać. Pokoje są duże w porównaniu z pokojami w innych akademikach. Z resztą sami się przekonacie.
Pozdrawiam nowych mieszkańców, szczególnie tych z FTIMSu ;)
Pierce

Postprzez Pierce » 2008-08-21, 15:56

otissa napisał(a):zaczynam żałować że zaczęłam ten temat... tak to przynajmniej miałam nadzieje że to wszystko wygląda lepiej a tak wiem że to wyglądało dobrze te 50 lat temu gdy zostało wyprodukowane... :lol: nie no luz, jak okna będą sie trzymały z własnej woli a nie na moja prośbę a później groźbę to będzie dobrze... :roll:

Nowiutkie meble, łazienki wyremontowane i inne luksusy są w akademikach szkół prywatnych. Za taką cenę pokoju nie ma co narzekac na warunki.
Jak zaczniesz zwiedzać inne akademiki to zobaczysz że mogłaś trafić na gorsze warunki. Ja sama przeniosłam sie do IV w zeszłym roku i nie narzekam.
Pierce

Postprzez echelon_ » 2008-08-21, 17:06

@Pierce
1. Opcja edycji a nie dwa posty.
2. Klekot zjechał z opłatą do 50zł za net.
echelon_

Postprzez evil » 2008-08-21, 17:39

Cheloni napisał(a):to dziwne, jak tam mieszkam i zwiedzilam sporo pokojow to nie spotkalam sie, zeby gdzies bylo mniej stolikow niz jest osob.

Mało widziałaś :-)
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Postprzez Cybul » 2008-08-21, 21:34

echelon_ napisał(a):@Pierce
1. Opcja edycji a nie dwa posty.
2. Klekot zjechał z opłatą do 50zł za net.

Nie Klekot, tylko KIIOA.
Na całym osiedlu teraz podłączenie jest po 50zł.
To my diabelski młyn !!!
Cybul

Postprzez echelon_ » 2008-08-21, 21:48

Cybul napisał(a):[
Na całym osiedlu teraz podłączenie jest po 50zł.

Łotewer. Ważne, że 50zł :P
Właśnie. Wszystkie sprawy w sprawie neta do 805. A jak już tam przyłazicie to w jego godzinach urzędowania. Byli tacy co przyszli poza ale słuch po nich zaginął a potem znajdowano w rowach ciała trudne w identyfikacji. :lol:
echelon_

Postprzez Tomasz Pisarek » 2008-08-21, 22:10

evil napisał(a):
Cheloni napisał(a):to dziwne, jak tam mieszkam i zwiedzilam sporo pokojow to nie spotkalam sie, zeby gdzies bylo mniej stolikow niz jest osob.

Mało widziałaś :-)

Ja za to sporo widziałem, bo któregoś dnia przeszedłem wszystkie pokoje :P To może i w niektórych liczba stolików/biurek nie była adekwatna do liczby mieszkańców ;>

Wydziałowa Rada Studentów EEIA
t.pisarek <@> samorzad.p.lodz.pl
gg: 1086599
Tomasz Pisarek
Rada Studentów

Postprzez mauser64 » 2008-08-25, 13:59

no i nadal szukam wspollokatora do 4dsu.. i co nie ma chetnych heh ;P kazdy mieszka sam ??:P pisac ludzie pisac :)
mauser64

Postprzez izka89 » 2008-08-25, 14:43

szczerze powiedziawszy od mojej ostatniej bytności tutaj to forum całkiem całkiem się rozwinęło, co mnie niezmiernie cieszy :D teraz wiem chociaż, jakie meble sobie wystrugać :D hej, mauser64, przypominasz mi kogoś, choć mogę się mylić, nie chodziłeś czasem do 3LO w Piotrkowie Tryb? :)
izka89

Postprzez inkognito » 2008-08-25, 16:36

mauser64 napisał(a):a robote to idzie jakas dorwac ?? daje ktos rade ?

Zalezy od kierunku.Najpierw przez pierwsze 2 tygodnie robi sie tzw."rozeznanie",czyli na co trzeba chodzic a z jakich przedmiotow wezmie sie notatki od kogos.Wtedy twoj plan ulega reorganizacji dzieki czemu mozesz zaczac rozgladac sie za praca.Na pierwszym roku zazwyczaj studenci pracuja w klubach za barem,bo sa to elastyczne czasy pracy,czesc pracuje w Castoramie(9 zl/h do łapy).Wiec jest w czym wybierac. Musisz jedynie sie zorientowac czy dajesz rade pracowac i studiowac.Ja pracuje i nie narzekam chociaz nie jest latwo,ale na zabawe tez znajduje czas...;P

Pozdrawiam
inkognito

Postprzez Ewelinkie » 2008-08-25, 17:20

ooo widzę, że bardzo dużo nowych osób się wprowadza do naszego akademika:) oby uzdolnionych sportowo.. i żeby chcieli udzielać się na rzecz akadmeika:D wakacje, wakacjami..a niektórzy zamiast odpoczywać muszę się wziąść do nauki.. pozdrowienia dla pierwszaków.. 8)
"Jesteśmy celem w grze zwanej
Manewrami Szczęścia..." (Happysad:D)
Ewelinkie

Postprzez mauser64 » 2008-08-25, 23:48

nie ja z radomska jestem :) do elektryka chodzilem tak dla wiadomosci:) a mozna sie gdzies do klubu zapisac w siatkowke albo co?? bo chce byc na biezaco z moim ukochanym sportem :P
mauser64

Postprzez junior » 2008-08-26, 0:11

http://www.azs.p.lodz.pl/content/view/50/59/ <- tu masz o stosownej sekcji w AZS którą możesz zastąpić wf ogólny (dla innych z menu można wybrać inną sekcję)
http://www2.p.lodz.pl/swfis,link515,stu ... _index.htm <- strona studium w-f wszelkie ważne info.
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus