UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Ucz się i pracuj w Australii

Tutaj można informować o wszystkich nadchodzących imprezach każdego kalibru, jak i dzielić się doświadczeniami z imprez minionych.

Ucz się i pracuj w Australii

Postprzez Tomasz Gucio » 2005-11-10, 21:01

Warszawa, 07.11.2005

Albion House Sp. J.
International Educational Consulting
Al. Solidarności 117, lok. 603
Warszawa 00-140
e-mail: warszawa@albionhouse.com.pl

Szanowni Państwo!

Firma Albion House Sp. J. jest przedstawicielem szkół oraz innych instytucji zagranicznych w Polsce. Już od 1996 roku pomagamy polskim maturzystom, studentom i absolwentom podjąć naukę i pracę głównie w krajach takich jak: Australia, Wielka Brytania, Irlandia i USA. Z naszego programu rocznie korzysta około 800 studentów.
Współpracujemy ze szkołami języków obcych, college’ami, uniwersytetami, które posiadają pełną akredytację Oświaty i Edukacji w danym kraju. Są to między innymi: Auston Australia, Chisholm Institute of TAFE, Embassy CES & Martin College in Sydney, Central Queensland University, University of Western Sydney, Oxford & Cherwell Valley College i wiele innych.

Proponujemy wszystkim młodym ludziom - chcącym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe - wakacyjne lub długoterminowe kursy języka angielskiego, kursy specjalistyczne np. hotelarstwo, informatyka, turystyka, zarządzanie multimedialne; studia podyplomowe MBA, praktyki zawodowe dla studentów i absolwentów. W naszej ofercie mamy również szkoły dofinansowywane ze środków Unii Europejskiej!!!

W listopadzie br. będziemy gościć w Polsce Verna Bruce z William Angliss Institute of TAFE, Melbourne, Australia. W związku z tym, przeprowadzimy cykl wykładów na temat „Nauka i praca za granicą”. Podczas prezentacji nasz gość będzie mówił o systemie szkolnictwa w Australii, jakości i stylu życia, wymaganiach językowych stawianych uczniom zza granicy przez wyższe szkoły publiczne i prywatne, o szkołach wyższych, kierunkach nauczania, stażach, praktykach i stypendiach australijskich, jak również o możliwości pracy w tym kraju.
Przewidywany czas prezentacji - pół godziny.
Prezentacja w Łodzi odbędzie się 15/11/2005. Wstępnie – godz.15.00, miejsce: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ na ul. Piramowicza 3, sala S 502.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa oraz studentów na taką prezentację. Tym sposobem daliby Państwo szansę zapoznania się Waszym podopiecznym z możliwościami dalszej edukacji.
Przewidywany czas prezentacji: 30-40 minut.
Wykład będzie w języku angielskim. Lecz uczniowie dostaną dane kontaktowe naszej firmy i zawsze będą mogli podejść do biura, uzyskać więcej szczegółowych informacji.
Tomasz Gucio
Emeryt Rady Studentów
 
Posty: 326
Dołączył(a): 2004-05-30, 15:37
Lokalizacja: Barcelona - Catalunya

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron