UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

I spotkanie "Dzień z życia..." 22.XI, 16:15, OZ 2

Tutaj można informować o wszystkich nadchodzących imprezach każdego kalibru, jak i dzielić się doświadczeniami z imprez minionych.

I spotkanie "Dzień z życia..." 22.XI, 16:15, OZ 2

Postprzez Tomasz Kosmider » 2005-11-12, 10:50

22 listopada (wtorek), o godz. 16:15 w sali OZ 2 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "Dzień z życia...". O swojej pracy bardzo ciekawie opowie nam p. Dorota Soszka, Kierownik Działu Zakupów w Fabryce Nici:

Obrazek

ARIADNA posiada potencjał ekonomiczny i techniczny gwarantujący produkcję nici na najwyższym poziomie. Firma nieustannie inwestuje w nowoczesne maszyny. Stworzyła również dobrze wyposażone laboratorium, w którym pracuje wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna. Sieć handlowa firmy obejmuje dziś ponad 2600 bezpośrednich odbiorców. Swoje wyroby ARIADNA sprzedaje w Polsce i za granicą. Produkuje rocznie ponad 600 ton nici w wielu asortymentach i ponad 400 kolorach.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na poznanie od podszewki wszystkich wyzwań, zadań, obowiązków i celów czekających na was na podobnych stanowiskach.
Tomasz Kosmider
Rada Studentów
 
Posty: 427
Dołączył(a): 2005-09-26, 23:56
Lokalizacja: Łódź

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron