Strona 1 z 1

Propozycje imprez

PostNapisane: 2004-08-16, 20:32
przez ixtlilto
dla pierwszaków to oczywiście "fuksówka", ale może taka dla studentów PŁ, przez studentów/ Samorząd organizowana; a nie przez NZS, dla całej akadamickiej Łodzi w Nexusie czy innym Cube'ie.
Klubów do organizacji u nas (al. Politechniki) dostatek...

Ktoś ma inne pomysły to niech pisze, może SSPŁ podchwyci ;)

PostNapisane: 2004-08-17, 19:04
przez scout
To może raz w miesiącu imreza byla zorganizowana (zamknięta) np. w Grandzie? Tylko dla studentów PŁ

PostNapisane: 2004-08-22, 11:48
przez ixtlilto
A może jakieś iimprezy, z których dochód "wejściówkowy" przeznaczony byłby na jakiś cel?
Albo dogadać się z właścielami klubu i złotówkę z każdego piwa odłożyć na... domy dziecka, którym PŁ pomaga; na nową stołówkę... takich rzeczy znajdzie się sporo...

PostNapisane: 2004-08-22, 19:42
przez scout
To może przy wejściu będą dawane numerki, a podczas zabawy będzie wielkie losowanie i za pieniądze zebrane na poprzedniej zabawie będzie fundowana jakaś nagroda dla właściciela wylosowanego numerka (piwo) a reszta na dofinansowanie studentów (stypendium, albo coś)

PostNapisane: 2004-08-23, 21:38
przez Arkadiusz Pietrzak
jesli chodzi o fuksowki to nie pamietam zeby NZS organizowal jakies. no chyba ze masz na mysli ZSP ale to dwie odmienne i calkowicie rozne organizacje. jesli chodzi o plany to w tym roku sa takie plany na fuksowke, narazie dla pierwszakow na poczatku pazdziernika podobnie jak rok temu bedzie koncert inauguracyjny (rok temu grala w sali kinowej IRA). wejsciowka kosztowala 2 zl a caly dochod zostal przekazany na dom dziecka, i to sie raczej nie zmieni, tak ze te wszystkie pomysly sa realizowane juz od dawna.

mimo to piszcie moze cos bedzie warte podchwycenia i realizowania. jednoczesnie zapraszam do SS PŁ we wtorki na 20 godz od poczatku semestru wszystkich POMYSLOWYCH I NIEBOJACYCH SIE PRACY ...
POZDRAWIAM ;-)