UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

5 sem przedmioty obieralne

Forum Wydziału Chemicznego.

5 sem przedmioty obieralne

Postprzez Kasiulek88 » 2010-09-23, 15:17

Witam,

z miejsca przepraszam ale popsul mi sie alt, wiec pisze jak pisze. Przegladalam program ECTS dla 5 sem i zauwazylam pewna rzecz, ktora mnie niepokoi...mianowicie przedmioty do wyboru przed specjalnoscia A i B. Kiedy mam je wybrac, gdzie na jakich zasadach i ktora to specjalnosc A a ktora B, bo jest ich kilka. Ja jestem na chemii na analizie chemicznej. Pozostale przedmiotu do wybory byly w dziekanacie, lecz tych podanych w ECTS (tj. stereochemia, fotochemia, techniki izotopowe itp.) nie widzialam. Umknelo mi cos?
Kasiulek88

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: 5 sem przedmioty obieralne

Postprzez zuupa » 2012-09-23, 11:30

To ja się chcę zapytać, jak na webdziekanacie wybrać przedmioty? Bo z tego co zrozumiałam w informacji na stronie wydziału na kierunku chemia wybieramy elektroniczne źródła informacji i do tego co? Ile przedmiotów wybrać? Żeby mieć komplet ects trzeba wybrać koło 5 przedmiotów. No i rozumiem, że mam wybrać między historią, etyką i filozofią jeden oraz jeden między chemią gospodarczą, kosmetyczną, sądową i preparatyką . Wtedy mam trzy przedmioty wybrane i wciąż mi brakuje do 30 ects, chyba, że gdzieś się pomyliłam. Także proszę o pomoc ;)
"bóg czuwa nad głupcami, dziećmi i chemikami" M. Svedy
cycat co by wyglądać mądrzej.
zuupa

Postprzez Ad@m » 2012-09-23, 12:10

Masz dwa przedmioty specjalizacyjne, źródła i zarządzanie, oraz przedmiot humanistyczny. Generalnie tak mi tłumaczyła Pani Dziekan.
Ad@m

Postprzez Revan » 2012-09-23, 12:34

Macie zakładkę na webdz Przedmioty Obieralne, tam trzeba kliknąć wybierz, a potem iść do dziekanatu i zapisać się na papierowej liście. Swoją drogą to się robi w czerwcu, a nie teraz..

Jak jesteś na Analizie to połowę z nich i tak narzucą, bo ta lista jedenastu jest dla wszystkich specjalizacji i niektóre są z góry określone w programie,
np Analiza chromatograficzna, był niby obieralny, a i tak wszyscy z góry na niego musieli iść
mgr inż.
Revan

Postprzez zuupa » 2012-09-23, 16:48

nie no jaka papierowa xD e jest czas do 8 października to się powpisuję jak naprawdę trzeba :P
zuupa

Postprzez Ad@m » 2012-09-23, 18:39

W dziekanacie, przed Panią Hanią leżą skoroszyty.
Ad@m

Postprzez zuupa » 2012-09-23, 21:57

dzięki Adaś :)
zuupa

Powrót do Chemiczny