UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zapomoga - pytania.

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Zapomoga - pytania.

Postprzez wiktoafu92 » 2012-10-26, 19:54

Hej. Mam do Was pytania dot. dwóch kwestii zapomogi. 1: Czy starając się o zapomogę na okulary lub szkła kontaktowe mogę je zakupić na imienną fakturę zgodnie z zaleceniami okulisty na dowolną kwotę, a zwrot dostanę 50-100 zł? Np. mam zalecone szkła kontaktowe o danej mocy i zakupię je (kilka par) za 100 zł. Dostanę wtedy zwrot 50-100 zł? Czy zwrot dotyczy jednej pary? Czy zwrot obejmuje też środki pielęgnacyjne np. płyn do przechowywania soczewek? Jeśli nie pobieram stypendium socjalnego, to wysokość dochodów netto w rodzinie z ostatnich trzech miesięcy ma znaczenie ws. przyznania? 2: Czy za trudną przejściowo sytuację materialną można uznać utratę pracy przez członka rodziny (wrzesień 2012 r.) i przejście na zasiłek? Niestety dochody uzyskane przez rodziców są powyżej progu uprawniającego do ubiegania się o stypendium socjalne. Dzięki za odpowiedź ;)
wiktoafu92

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Pomoc materialna