UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

opłaty za akademik itp.

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

opłaty za akademik itp.

Postprzez Talka » 2013-08-29, 12:11

od października będę studentką pierwszego roku. dostałam miejsce w VI akademiku. mam kilka pytań ;p
do 6 września mam dokonać pierwszej opłaty za akademik (250zł). to jest opłata już za cały październik? wysokość tej opłaty nie zależy czy pokój dzielę z 2 czy 3 osobami? na jakie konto mam ją dokonać? no i kiedy będę mogła zamieszkać w pokoju? i ostatnie pytanie: co z zakupem lodówki itp-mam kupić ją prędzej czy czekać i później z kimś się na nią złożyć, jak zazwyczaj robią studenci?
wiem, niedoinformowana ja. wybaczcie mi.;d
możecie mi jeszcze napisać co w akademiku mi się przede wszystkim przyda ;p
pozdrawiam.;*
Talka

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: opłaty za akademik itp.

Postprzez Maciek Pietrzak » 2013-08-29, 13:18

Podstawowa kwestia - wszystko jest napisane. Trzeba tylko odrobiny chęci - http://www.samorzad.p.lodz.pl/files/zak ... unikat.pdf

Co do lodówek - różnie bywa. Jedni kupują na "spółę", inni kupują sami i pozwalają korzystać współlokatorom. Jak Wam będzie wygodniej, tak zrobicie.

Co Ci się w akademiku przyda? Talerze, garnki, kubki, kieli... hmm, to chyba nie jest niezbędne. W każdym akademiku są pralnie, kuchnie i inne pomieszczenia. Bierzesz to, co jest Ci potrzebne. Każdemu przydaje się coś innego. Podstawowe rzeczy, to tak jak wspominałem - talerze, szklanki, sztućce, jakiś czajnik elektryczny, garnki i może jakaś patelnia. Mikrofalówka też się może przydać.
Maciek Pietrzak
Emeryt SSPŁ

Re: opłaty za akademik itp.

Postprzez a.karbowana » 2013-08-29, 15:13

Opłata jest zaliczką, resztę kwoty za październik dopłacisz przy kwaterowaniu. Co do terminu wprowadzania się - wszystko jest wyjaśnione w komunikacie.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus