UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Diagnoza zmian społeczno-gospodarczych w regionie łódzkim

Ogłoszenia maści wszelakiej.

Diagnoza zmian społeczno-gospodarczych w regionie łódzkim

Postprzez CBiI » 2014-11-07, 15:29

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia założone w 1996 roku jest pierwszą w Polsce profesjonalną organizacją pożytku publicznego o profilu naukowym, zrzeszającą nauczycieli akademickich i ekspertów społeczno-gospodarczych. Obecnie realizujemy badanie, które ma na celu poznanie Waszej opinii na temat zachodzących istotnych zmian społeczno-gospodarczych w regionie łódzkim. Dzięki Wam, opracujemy potrzebne ekspertyzy, które pozwolą lepiej wykorzystywać potencjał regionalny, a co najważniejsze właściwie zarządzać funduszami służącymi rozwojowi województwa łódzkiego. Aby wyniki w sposób właściwy odzwierciedlały Wasze opinie, chcemy by w badaniu wzięło udział tysiąc osób. Wyniki badania zostaną opublikowane na stronie internetowej Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia.
Serdecznie zapraszamy do udziału oraz dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili swoją opinię w badaniu!
CBiI
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-11-07, 15:08

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron