UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

DYPLOM INŻYNIERSKI

Forum studentów kierunku Architektura i Urbanistyka

DYPLOM INŻYNIERSKI

Postprzez nady183 » 2015-01-27, 23:14

Witajcie,
mam kilka zasadniczych pytań odnośnie dyplomu I stopnia.
Nie wyrobię się z oddaniem dyplomu w sesji zimowej, bo w ogóle jestem na samym początku pracy... :( Zaliczone mam wszystkie przedmioty, pozostała jedynie praca. Chciałabym ją jak najszybciej zrobic i podejsc do zaliczenia. Nie składałam żadnych dokumentów na II stopien, bo wiedziałam, ze się nie wyrobie, a wiec:
1. Czy jest szansa, abym mogła bronic sie np w kwietniu, czy muszę czekać do kolejnej sesji, czyli letniej 2015r.? Jak to jest??? Na przedłużenie terminu pracy dypl nie mam szans.. :(
Prawdopodobnie zostanę skierowana od marca na powtarzanie sem dyplomowego
2. Czy będzie to jedynie opłata 500zł (o takiej kwocie słyszałam) i czas przez kolejny semestr na dokonczenie dyplomu bez zadnych dodatkowych opłat (jak wspominałam nie mam braków)?
3. B. ważne: Czy musze składac do dziekanatu w takim przypadku jakiekolwiek podanie czy cos podobnego???

Proszę Was o odp, jestem kompletnie zielona, nie mam kogo zapytać...
Może ktos z Was podpowie mi jakies racjonalne i sprytne wyjście z tej sytuacji...
Czekam z niecierpliwością :)
nady183

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: DYPLOM INŻYNIERSKI

Postprzez kasztan00126 » 2015-01-28, 2:12

1. To wszystko zależy od wydziału i instytutu w którym się bronisz jeśli dogadasz się z kierownikiem jednostki albo z dziekanem do spraw studenckich to mogą wyznaczyć dodatkowy termin plusem jest jeśli jest więcej osób w takiej sytuacji.
2. Jeśli nie obronisz się teraz to 500 zł, jak nie masz zadnych braków to dziekan nie ma Cie gdzie zrzucić ale w razie czego przygotuj dobry kit dlaczego nie napisałaś pracy tylko nie ciężka sytuacja rodzinna albo praca.
3. Nie jestem pewien zadzwoń do nich
kasztan00126

Powrót do Architektura i Urbanistyka