UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Poszukiwany Programista C/C++ (systemy wbudowane)

Ogłoszenia maści wszelakiej.

Poszukiwany Programista C/C++ (systemy wbudowane)

Postprzez Hays » 2015-01-29, 15:36

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy Kandydata na stanowisko Programista C/C++ (systemy wbudowane)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażenie oraz testowanie oprogramowania dedykowanego do branży produkcyjnej. Do obowiązków Programisty należeć będzie ścisła współpraca z działem zarządzania jakością, w zakresie dopuszczenia softwar’u do produkcji seryjnej.

Idealny Kandydat posiada wykształcenie wyższe magisterskie lub inżynierskie na kierunku
elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewnym oraz min. 1 rok praktycznego doświadczenia
w programowaniu, w językach C/C++. Znajomość kompilatorów systemów zarządzania wersjami (preferowany Serena PVCS Version Manager), metod testowania i rozwoju softwar’u będzie dodatkowym atutem. Ze względu na pracę w międzynarodowym zespole, wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w ramach umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji. Oferta wiąże się z zagranicznym wyjazdem.

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres Harasik-smolinska@hays.pl
Hays
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-09-05, 14:28

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron